Simpauttaja

Ihmisulostetta kuljettanut rekka kaatui Punkalaitumella https://www.is.fi/kotimaa/art-2000009965735.html
Levitä ite paskas 🤣🤣🤣🤣
4227
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Siellä on rekallinen anuspaskoo pitkin tien vierusta saatanan haukkujat

Äänestä
  • Mee haudalle paskalle
    Siellä sitä paskoo on nyt pitkin tien vierusta mee ny itse lapioimaan

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Mee haudalle paskalle
    Siellä sitä paskoo on nyt pitkin tien vierusta mee ny itse lapioimaan

    Ja tee iso risuristi viereen näkee muutkin autoilijat

    Äänestä

Siinä ois liepolla valittaminen,ei tarviis ihan pienestä shitistä valittaa🤣🤣🤣

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ihmisulostetta kuljettanut rekka kaatui Punkalaitumella https://www.is.fi/kotimaa/art-2000009965735.html
Levitä ite paskas 🤣🤣🤣🤣

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu