mailatkaa mulle vaa'at!!!!!!!!!!!!!!!!

sä tiedät mitä nyt pitää tehdä... jos et niin mailaaa tähän osoitteeseen : [email protected]
3135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

no mä oon vaaka ja mä mailaan sulle... mitäs nyt?

Äänestä

no mä oon vaaka ja mä mailaan sulle... mitäs nyt?

Äänestä
  • joo en oo varma olinko tolla nimimerkillä mut kumminkiin... kerro vähän itestäs.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


böö kirjoitti:

sä tiedät mitä nyt pitää tehdä... jos et niin mailaaa tähän osoitteeseen : [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu