Rokoteöyhöt olivat väärässä

Nyt alkaa olemaan riittävästi dataa jota ei enää voi piilotella ihmisiltä, silti tuskin kaikkia vieläkään kerrotaan. Covid-19 rokotteen aiheuttama ylikuolleisuus on koholla maissa jossa rokotekattavuus oli suuri. Tilastojen perusteella kuolet myös todennäköisemmin rokotteeseen kuin itse tautiin, jos tuota nyt ylipäätään rokotteeksi voi kutsua.

Lääkäri John Campbellin kanava. Kyseinen lääkäri oli aluksi melko toiveikas kyseisen rokotteen suhteen, sittemmin on nähnyt tosiasiat omilla silmillään.
https://m.youtube.com/watch?v=naopp_KF678
18957
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

YouTube onkin luotettava tiedonvälittäjä, kuka tahansa hörhö voi kertoa mitä tahansa satuja ja vakuuttaa satujensa perustuvan laajoihin virallisiin Tutkimuksiim. Joku keksityn
Professorin nimimi vakuuttaa lopullisesti uskovaisen katsojanm.

Äänestä
  • Eurostatsista nähtävissä ihan samoja ylikuolleisuuslukujen kasvuja. Niin ja kyseinen lähde on varmasti luotettavampi kuin sinä joka et edes ymmärrä mitä kommentoit.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Eurostatsista nähtävissä ihan samoja ylikuolleisuuslukujen kasvuja. Niin ja kyseinen lähde on varmasti luotettavampi kuin sinä joka et edes ymmärrä mitä kommentoit.

    Sotaharjoitukset Kankaanpäässä Lastaako Nato tavaraa junalla itärajalle.

    Äänestä

  • 😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍

    ❤️ ­­N­­y­­­m­­f­o­­m­­a­­a­­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#18083788B

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

  • Mitä se sulle tekee jos joku ottaa rokotuksen?

    Äänestä

Siis hitto, mitenkä voit olla noin kuutamolla🤔
Täysin salaliitto teoreetikkojen vietävissä.
Mee hakeen se rokotete💉, äläkä höpötä tollasta skeidaa palstoilla.

Äänestä

  • Lisättäköön että en ottanut rokotetta, sairastin taudin enkä ole sen jälkeen ollut kipeä, ei ole pienintäkään syytä hakea rokotetta, maskia pidin kaksi kertaa koko aikana, nykytiedon valossa sekin oli täysin turhaa, maskilla ei ole mitään vaikutusta taudilta suojautumiseen.

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Lisättäköön että en ottanut rokotetta, sairastin taudin enkä ole sen jälkeen ollut kipeä, ei ole pienintäkään syytä hakea rokotetta, maskia pidin kaksi kertaa koko aikana, nykytiedon valossa sekin oli täysin turhaa, maskilla ei ole mitään vaikutusta taudilta suojautumiseen.

    Maski auttaa covidiin yhtä paljon kun anaalitappi ripuliin, toki en kiellä käyttämästä.

    Äänestä


  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Suomes onkin eniten vanhuksia.

    Ja korreloiko vanhusten määrää tuo tilasto, tuskin korreloi, tiedetään että se korreloi todella hyvin rokotekattavuuden kanssa.

    Äänestä

  • Housuissas sulla on salaliitto.😂

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Maski auttaa covidiin yhtä paljon kun anaalitappi ripuliin, toki en kiellä käyttämästä.

    Taidat olla niitä tappi miehiä ko tommosiakin ot kokeillu.

    Äänestä

Korona-asiantuntija Tuomas Aivelo lataa suorat sanat nykytilanteesta: ”Kuolleisuutta olisi voitu vähentää paremmalla rokotusten ajoituksella”

Äänestä
  • "Asiantuntija" taitaa nyt puhua virkansa ja uransa puolesta, jokaisen boosterin jälkeen on pienellä viiveellä nähtävissä piikki ylikuolemissa. Tottakai ylikuolleisuuslukujen piikkejä voidaan madaltaa jakamalla tasaisemmin välein "rokotteita", eli ei samaan aikaan kaikille. Syyskuun luvut eivät ole edes pahimmasta päästä, pahimmat omat näkemäni yli 20%, enkä mene vannomaan vaikka kuukausittaisissa tilastoissa 30% rajapyykkikin olisi jossain vaiheessa ylitetty. Jos joku ei nyt ymmärrä niin ylikuolleisuuden pitäisi huidella normaalisti kohtalaisen tasaisesti molemmin puolin nollaa.

    Äänestä

Kuolisinpa. Sitä odotellessa. Voin ottaa sunkin rokotteet

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Nyt alkaa olemaan riittävästi dataa jota ei enää voi piilotella ihmisiltä, silti tuskin kaikkia vieläkään kerrotaan. Covid-19 rokotteen aiheuttama ylikuolleisuus on koholla maissa jossa rokotekattavuus oli suuri. Tilastojen perusteella kuolet myös todennäköisemmin rokotteeseen kuin itse tautiin, jos tuota nyt ylipäätään rokotteeksi voi kutsua.

Lääkäri John Campbellin kanava. Kyseinen lääkäri oli aluksi melko toiveikas kyseisen rokotteen suhteen, sittemmin on nähnyt tosiasiat omilla silmillään.
https://m.youtube.com/watch?v=naopp_KF678

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu