Vieläkö jollaki olisi topfieldiin crc-1400 saatavana uusinta firmware päivitystä? kiitos jo etukäteen.
Topfieldin CRC-1400 päivitys
7
349
Vastaukset
- Anonyymi
No ei vitussa ole. Kukaan mitään bokseja käytä enää.
- Anonyymi
”Kukaan mitään bokseja käytä enää.”
Minä käytän, ja haluaisin käyttää hamaan tulevaisuuteen. Millä ihmeellä tallennan ohjelmat kun ei-HD-lähetykset päättyy? Pitääkö palata VHS-aikaan?
- Anonyymi
Ite sain päivitettyä kun kolvasin trankun releen kautta pääkelan kanssa sarjaan ja kolvasin siihen pari 10k alasvetovastusta sarjaan.
- Anonyymi
Heh heh, onse ihme nykypäivänä kun ei ole oikiaa tietoa tai taitoa asioissa niin pitää leujoja louskuttaa turhaa paskaa... 😖😖😖😖
- Anonyymi
Ei kannata valita väärää palstaa ja sitten tulla valittamaan, kun ei saa haluamiaan vastauksia. Tämä on elektroniikan harrastuspalsta. Ei mikään yleispalsta kaikelle joka sisältää elektroniikkaa.
- Anonyymi
Viihde-elektroniikalle ja pelikonsoleille on omat palstat. Tuo tuossa yritti vain vittuilla väärästä palstavalinnasta (elektroniikan harrastuspalsta).
- Anonyymi
Et sitten osaa/viitsi itse hakea esim. kokkelin avulla...
https://keskustelu.suomi24.fi/t/12423133/topfield-uusia-ohjelmistoversioita
tai
https://groups.google.com/g/sfnet.viestinta.tv.digi/c/3LczCPZViKE
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 15110964
- 525240
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html452453- 302143
Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia131711Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,421564Tiedän kuka sinä noista olet
Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta301251Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v351186Daniel Nummelan linjapuhe 2025
Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo92935TÄSTÄ TAITAA TULLA SUOMEN HISTORIAN SUURIN USKONNONVAPAUDEN OIKEUDENKÄYNTI.
Sinun täytyy hyväksyä se että jos sinä vetoat uskonnonvapauteen, silloin sinun tulee antaa myös muille vastaava vapaus o317892