Kakkiaiset istuimella

Hei vain.

Kodiaqin penkin alle laitoin, siitä muistin juoneeni aamun hapanmaitoin.
Lauri ja kelentti erikoismalli, mulla on varmaan teräspallit.
Penkikke kakatessa hävisi huolen häivät,
Viikonlopun skoda miitissä meillä alkaa runopäivät.

Heippa vain.
Mikko
Kodian LK erikoismalli (lisävarusteena hajukuusi)
10338
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Olisiko hoitoon hakeutuminen tullut sinulle mieleen?
Suosittelen.

Äänestä
  • 😍😋😍😋😍😋😍😋😍

    😍 ­N­­y­­­m­­f­­­o­­m­­­a­­­a­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#18096020B

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞

    Äänestä

skoota on nmensä mukaisesti kakkelia koko kippana. Ainoa merkki joka vieläkin käyttää prosessissaan jenkemiä.

Äänestä

Škoota tuo MAKSALOODA

Äänestä

Skoodan keinonahka- eli kernipenkit on siitä hyvät että niistä pyyhkäisee isommatkin ripulit kätevästi pois.

Äänestä

Kovaääninen kääkkä idästä
-heeeehehehee

Äänestä

Kävin skodaliikkeessä ja kysyin jenkemistä.
Myyjän mukaan jenkemi-arvot eivät ylitä suositeltua rajaa, joka on korkeintaan 0.04% auton kokonaismassasta.

Autobild kuitenkin käytti riippumatonta laboratoriota mittauksiin ja tulokseksi saatiin järkyttävät 34.87%!!!

Eikö skoda kunnioita yhtään asiakkaitaan?

Ladakin luopui jenkemistä jo 90-luvulla.


Olkaa varovaisia.

Äänestä
  • Ja kun skoda on todennäköisimmin venäjällä tehty, nuo pitoisuudet vaihtelevat ihan järkyttävästi. Voi siis olla yli 40% :kin

    Iso maa, isot toleranssit.

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Ja kun skoda on todennäköisimmin venäjällä tehty, nuo pitoisuudet vaihtelevat ihan järkyttävästi. Voi siis olla yli 40% :kin

    Iso maa, isot toleranssit.

    Uudessa Eunukissa yli 50%

    Äänestä

Oletko haistellu jenkemiä vähän liikaa :D

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Hei vain.

Kodiaqin penkin alle laitoin, siitä muistin juoneeni aamun hapanmaitoin.
Lauri ja kelentti erikoismalli, mulla on varmaan teräspallit.
Penkikke kakatessa hävisi huolen häivät,
Viikonlopun skoda miitissä meillä alkaa runopäivät.

Heippa vain.
Mikko
Kodian LK erikoismalli (lisävarusteena hajukuusi)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu