Olenko nainen mielestäsi nössö

Kun kirjoitan herkkiä täällä sulle ?
17342
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Et ole.

Äänestä

Söpöä herkistely, ei nössöä.

Äänestä

Joo, kaikki jotka kirjottaa mieluummin trollille herkkiä kuvitellen naiseksi kuin ihastukselleen suoraan puhelimeen, ovat nössöjä!

Ei siinä tietty pahaa oo. Trolli saa hupinsa ja voi pilailla ihastuneen kustannuksella ja trollin yksinäisyys helpottaa.

(Trolli tiiän et sulla on tylsää ja yksinäistä ja siks sä täällä huvittelet)

Äänestä

Et ole nössö.
Olet oikea ihminen.🧡

Äänestä

Mieluummin suoraan puhelimeen olis best.

Äänestä

Harva tänne uskaltaa kirjoittaa mitään kaunis ja herkkää aitoa. Enemmän nössöjä niille naureskelijat ja pilkaajat mielestäni * sivusta

Äänestä

Oot Nolo .
Olis parempi kun lepertelet viestisi suoraan kohteelesi ihan irlissä ..
Anonyymipalsta on kun tyhjien lupausten ja toiveiden jakoa ja muuta harhailua bittiavaruudessa ..
Täältä ei ne ihanat haaveilut vastakaikuaan löydä .
Naiselta

Äänestä
  • Niin no joo mut en usko et haluu olla tekemisissä...

    Äänestä

Et ole nolo, päinvastoin.

Äänestä

Nolo on noloksi nimittelijä itse.
Täällä näköjään saa haukkua ja nimitellä toisia ilman mitään sordiinoa, mutta herkistely on noloa?!?
Whaaat?!?!!!!

Äänestä

Kirjoitin tuon nainen sinä pelkäät aloituksenkin. Tosin on vain yksi nainen mielessä aina kun kirjoitan. Hävettää välillä olla täällä mutta saa purettua pois.

Äänestä
  • Kyllä täältä pitäs lähtee pois liikaa ilkeetä pskaa täällä T. Aloittaja

    Äänestä

En usko yhteenkään täällä anonyymisti kirjoitettuun ikävä viestiin, jos ei ole selvästi kenelle tai keneltä. Tai muuta tunnistetta.
Hukkaan menee silloin jos olisikin mulle.
En ole niin pelottava etteikö uskaltaisi lähestyä ihan IRL.
Mieluummin joku josta itsekin tykkään, vaikka ventovieraat näyttää olevan rohkeampia.

Äänestä
  • Niin no musta ei tykkää kukaan joten ei huolta ja jos tykkää niin säälistä t. Aloittaja

    Äänestä

Minä ainakin arvostan miestä, joka päästää pihalle niitä herkempiäkin tunteita.

Äänestä

Et yhtään

Äänestä

Ei kun sä oot söpö. Mutta vain jos olet hän. 😌🙃

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kun kirjoitan herkkiä täällä sulle ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu