Jäikö vallan kadoksiin

Anonyymi-ap

Hirvikoskelta kadonnut mies. Ei mitään ole kerrottu . Luulis jostain löytyneen, menehtyneenä kylläkin. Omaisillekkin kummallinen juttu. Pyöräili kans kerran siellä hirvikosken maastossa ja katselin. Mut en löytänyt ketään.

11

699

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sehän löyty silloin melkein samantien, oli mennyt jonnekin kyläilemään.

      • Anonyymi

        Ei tämmöisestä ole ainakaan tiedotettu. Oripään juttu kyllä oli justiinsa noin.

        lajijasuris


      • Anonyymi

        😍😋😍😋😍😋😍😋😍

        💋 ­­­N­y­­m­­­f­­­o­m­a­­a­­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#181017508

        🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞


    • Anonyymi

      Ai en oo kyl kuullut tälläistä

      • Anonyymi

        Miehet välillä unohtaa kertoo kun lähtee asioille...


    • Anonyymi

      No hän asui yksin palvelutalossa.en mä usko et häntä on löydetty

    • Anonyymi

      Jos on vakava muistihäiriöt, liikkuu huonosti ja on ohuet vaatteet päällä. Niin kyl arvaa miten on käynyt, kait sieltä palvelutalossa etsivät häntä, pyydettiin hän katsoon kaikki vajat ja rakennukset mitkä ei olleet lukossa. Tommosia tapauksissa pitäs aina julkaista kuva niin jos joku näkisi niin ilmoittaa poliisille

      • Anonyymi

        No tämä just eli vähän vaikee etsiä ja havainnoida, kun ei kuvaa tai kuvaa vastaavasta vaatetuksesta tai erityistuntomerkkiä!
        Eikö tämä ollut vähän huonokulkuinen,niin tuskin on kauas mennyt ja maastosta olis varmaan löytynyt jo, kun ihmiset paljon kulkee luonnossa. Olisko veteen päätynyt, eikä kukaan havainnut, vaikka jokivarsi Hklla kai aika tiheään asutettu, mutta syysyöhän silloin taisi ollakin.

        lajijasuris


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        No tämä just eli vähän vaikee etsiä ja havainnoida, kun ei kuvaa tai kuvaa vastaavasta vaatetuksesta tai erityistuntomerkkiä!
        Eikö tämä ollut vähän huonokulkuinen,niin tuskin on kauas mennyt ja maastosta olis varmaan löytynyt jo, kun ihmiset paljon kulkee luonnossa. Olisko veteen päätynyt, eikä kukaan havainnut, vaikka jokivarsi Hklla kai aika tiheään asutettu, mutta syysyöhän silloin taisi ollakin.

        lajijasuris

        Sehän oli aamulla 6aikaan lähtenyt kotoo, ja kukahan sen sit oli edes havainnut. Näin muistaisin


    • Anonyymi

      Ihme juttu

    • Anonyymi

      Katoamisesta on kaksi skenaariota. Kadonnut on joko hypännyt jokeen tai sitten kävellen edennyt Metsämaan suuntaan ja kadonnut metsään.
      Joka tapauksessa kuollut ja edelleen kadoksissa.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään

      "Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El
      Maailman menoa
      125
      6659
    2. MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!

      Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny
      Henkirikokset
      57
      5723
    3. Orpon hallitus paskoi kaikki hommat

      ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.
      Maailman menoa
      85
      4467
    4. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      90
      4345
    5. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      139
      4161
    6. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      84
      1486
    7. Tylsille treffeille

      Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
      Tunteet
      379
      1368
    8. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      29
      1298
    9. Anteeksi kaikesta...

      Olin tosi hölmö...
      Ikävä
      81
      1287
    10. Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana

      Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?
      Ikävä
      41
      1064
    Aihe