Olen näkevinäni täällä tällä hetkellä melko paljon naisen puutetta ja yksinäisyyden tuskaa esiin tuovia kirjoituksia.
Ero muutaman vuoden takaiseen sontahomotulvaan on valtava.
Onko porukka alkanut täällä raitistumaan vai mikä on aikaa saanut tämän muutoksen?
Ero muutaman vuoden takaiseen sontahomotulvaan on valtava.
Onko porukka alkanut täällä raitistumaan vai mikä on aikaa saanut tämän muutoksen?
Vastaukset 4
Vanhimmat
Vanha kaarti on kuopattu ja uudet sontiaiset eivät vielä ole valmiita tyytymään miehen kuraiseen sontareikään. Polttelevat ehkä myös enemmän kannabista kun käyttävät alkoholia.
Kylmis alkoholisoitui kun sai naista ensimmäisen ja viimeisen kerran, tajusi miten eläimellisellä tasolla ihmiset ovat kyseisen asian suhteen ja pitävät vulvaa arvokkaampana asiana mitä maailmassa on, vaikka ei oikeasti ole sen kummosempi asia kuin lämmin tiskirätti.
- tunkkapussi
*Lämmin ja kostea tiskirätti tai välillä täysin kuiva.
No se johtuu siitä, että Kylmis on/oli aseksuaali. Ei niille seksi merkitse mitään eikä tunnu missään sen enempää, kuin masturbointi 2 kertaa kolmessa viikossa, jos sitäkään.
On se yrittänyt olla jopa homoseksuaalikin, mutta vielä huonommalla menestyksellä; ei vain kiinnosta seksuaalinen kanssakäyminen kenenkään kanssa.
-Faktaa yhdestä vanhasta vakioista.