Ei kai

hiiri kuvittele, että kissa on ihastunut siihen.
Hehehheheeeeeeee

Hiirihän on pelkkä hiiri, narrattava syötävä.
Kyllä kolli mirriä mouruaa, kun himot hyrrää-
ja mirrikin hyrrää.
3734
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tapana on aina haluta sitä, mitä ei ikinä tule saamaan...

Äänestä

senkin kissa.ja vie kolli kissa höä

Äänestä
  • ODOTTAN VASTAUS.OVI KELLO SOI. TAISI MULLA ON UUSI MIES OVELLE.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vaan kirjoitti:

hiiri kuvittele, että kissa on ihastunut siihen.
Hehehheheeeeeeee

Hiirihän on pelkkä hiiri, narrattava syötävä.
Kyllä kolli mirriä mouruaa, kun himot hyrrää-
ja mirrikin hyrrää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu