Joku sen Suomessa kuitenkin tappaa, mihin se lapsenraiskaaja haudataan sitten, ehdottaisin villeilleille Lounais- suomen suseille räävttawiksi .
Putinin lähtiessä maanpakoon
5
168
Vastaukset
- Anonyymi
Ei kelpaa Putinista kaikki, häneen on pmpattu niinpaljon jo kemikaaleja, että sudetkin vain raatoa tassullansa ensin kokeilevat ja pakenevat sitten maastoon takaisin vinhaan
- Anonyymi
Voin kuvitella kuinka hirvet mutustelevat kuin ruohoa säisivät Lapsentappajan Putinin pusseja syödessään.
- Anonyymi
Kyllä se on niin, että lopulta Putinin jäämistön metsähiiret syövät ravinnoksensa, en sinntietysti hiiret ja muut järsijät olivat. Putinin loppu näi.
- Anonyymi
Lopulta Putinin jäänteitä löytyy Karpalesuolta ja luista Väinämöinen ajattele kanteelen otalautaa tehen - näin päättyy Putinien elämä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 163411
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit202176En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m321915- 181871
- 821808
- 261582
- 291440
Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui361397Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91394Hyvää Huomenta Rakas Neiti
Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies111324