kaksivaiheinen tunnistus ja lähettävät ensin koodin teksti viestillä puhelimeen ja kun laitan annetun koodin, niin tulee viesti, että koodi on lähetetty sähköpostiin, siis sinne, minne en pääse.
jotain jää nyt itselläni ymmärtämättä, koko päivän olen yrittänyt päästä sähköpostiin, mut EI
Osaako jou vääntää ohjeen yksinkertaisesti rauhallisesti rautalangasta?
Gmail ei hyväksy salasanaa, mitä teen
10
913
Vastaukset
- Anonyymi
Poista koko G-Mail vakoiluposti, löytyy paljon parempiakin netistä.
- Anonyymi
Joo ehkä? mut nyt olisi saatava gmail sähköposti auki tai muuten olen todella kusessa.
Ei auta vaikka uuden sp.n avaisi jossain muussa palvelussa
- Anonyymi
Googlen ohjeista löytyy apua.
- Anonyymi
Jo toinen Zelenskyin murhayritys! Odesassa kunnimerkkejä jakaneen Zelenskyn autosaattuetta tulitettiin käsiaseilla, Nyt joku pudotti erilaisia käsigranaatteja ilmanvaihtokanaviin Kiovassa, Ilmeisesti Zelenskyin bunggeriin.
Lvivissä avattiin jälleen kerran tuli, mobilisaatio ratsian joukkoihin.
Osa joukkoja seuraa edelleen erotettuja kendraaleita. Syrskyn puhdistus repi armejan kahtia.
Nämä joukot kertoi että heillä on asiaa Kiovalle ja lähti rintamalta.
- Anonyymi
mulle ei tuu edes tuota koodia,tulee heti ettei voida lähettää,liian monta yritystä vaikkei kokeiltu kun kerran.Kerran nyt muutamaan kuukauteen päässy ja laatikko täynnä noita tietoturva varoituksia,olitko se sinä? Aivan hanurista koko gmail,täytyy heittää hitoille koko keksintö,ei sovellu kyllä mulle millään lailla kun noin epävarma.
- Anonyymi
Jos olette avohoidossa kannattaa ensimmäiseksi kysellä hoitajalta eikä yleiseltä keskustelupalstalta. Hyvin harva jos nyt kukaan on älyltään niin jälkeenjäänyt ettei yhtä sähköpostia osaa käsitellä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jos olette avohoidossa kannattaa ensimmäiseksi kysellä hoitajalta eikä yleiseltä keskustelupalstalta. Hyvin harva jos nyt kukaan on älyltään niin jälkeenjäänyt ettei yhtä sähköpostia osaa käsitellä.
sulla taitaa olla kengän numero sama kun ÅO.
- Anonyymi
Kirjoitusvirheistä voi päätellä että kaikki suorittaminen on sinulle todellinen ongelma ja siksi epäilen että olet yksi aktiivisimmista trolleista täällä koska johonkinhan se turhautuminen täytyy purkaa.
- Anonyymi
Salasanan nollaus ja uuden asettaminen
https://nordvpn.com/fi/blog/gmail-salasanan-vaihto/#miten-google-salasana-nollataan
Selkeät ohjeet pelastaa pahimmastakin pulasta.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta
Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään1045253Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla
"älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen553369Venezuela on hyvä esimerkki vasemmistolaisten pahuudesta
Jokainen tietää, että Venezuelassa on pitkään ollut Chavezin ja Maduron vasemmistohallinto. Maan talous on romuttunut,752730Ei tule uni
Kuten epäilin. Onneksi viime yön sain ihan hyvin nukutuksi. Tiesin kyllä, ettei tästä mitään tänään tule.621378Miksi juuri Venezuela?
Kaikista maailman valtioista Trump otti silmätikukseen Venezuelan. Mutta minkä ihmeen takia? Kyseessä on kuitenkin vähäp3051295Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?261243Jos mies olet oikeasti...?
Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh1121106Martinalta vahva viesti
"Suuret unelmat venyttävät sinua, pelottavat vähän ja vievät mukavuusalueen ulkopuolelle. Juuri siellä kasvu tapahtuu. J2361067- 421057
- 461050