Asiasta uutisoitiin Iltalehdessä, että hänen asuntoonsa tunkeuduttiin ja vietiin mm. tietokone.
Ovihyökkäyksiä siis tapahtuu oikeassa elämässä. Onko tästä(kin) syytettävä Kylmistä, joka yllytti ihmiset ovihyökkäyksiin videoissaan?
Pottukoira sai ovihyökkäyksen putkensa aikana.
20
683
Vastaukset
- Anonyymi
Kylmiksen pitäisi alkaa pitää maksullisia itsepuollustuskursseja amerikkalaiseen tapaan, jossa opetettaisiin sähköansan ja övipönkän asentaminen. Kuulemma delta force ja SAS:kin olisivat kiinnostuneita.
- Anonyymi
Ne vei Kylmikseltä tekijänoikeudet, patentit, aivan kaikki. Lyökää vain lyötyä. Keijosta ei saa enää mitään irti. Se on vannoutunut, totaalinen askeetikko ja saa siitä mielenrauhaa, ettei Maailman kurjuus masentaisi häntä niin paljoa.
-faktaa vanhoista vakioista
- Anonyymi
Olisi todella mielenkiintoista nähdä se video, jossa Kylmis muka yllyttää ihmisiä ovihyökkäyksiin. :D
Sehän on ITSE niiden uhri, koska vale-Kylmikset kirjoittavat hänen nimissään ties mitä mielikuvituksellista skeidaa.- Anonyymi
Ei Kylmis kehtaisi tehdä ovihyökkäystä yksityisasuntoon. Sillä on vahvat periaatteet, vaikka yhteiskunnan pohjalla onkin.
- Anonyymi
Itse järjestettyä ns julkisuuden manipulointia . Tuohon ansaan lankeaa monikin somessa .
- Anonyymi
Mistä ihmeen julkisuudesta puhut? Ei Kylmis ole kukaan, eikä mikään.
- Anonyymi
Ensinnäkin, jos syytetyn jotku pari vaivaista videota on sattunutkin saamaan huomiota, niin ne ovat vain yksittäistapauksia.
Toiseksi, mitä pahaa siinä on, jos tyyppi yrittää oikoa hänestä kirjoitettuja valheita?
:O
- Anonyymi
Aika surkeena tuokin äijä. Kyllä on turvonnut aika hyvin sitten niiden chilinsyöntivideoiden.
Asd- Anonyymi
This.
- Anonyymi
Joo alkaa muistuttamaan keripukkia joka oli kosketellut ensin likaista nysäänsä ja sen jälkeen meni lidliin lääppimään paistopisteen tuotteita.
- Anonyymi
Turpoaminen ei johdu chilistä, vaan alkoholista. Eikö teistä ole hullua, että kaikkiin ihmisiin alkoholi ei aiheuta sellaista ulkonäön tuhoutumista?
:O
- Anonyymi
Enempi olen kiinnostunut pottukoiran katsojien stondis ongelmista🤔
- Anonyymi
Ymmärrän täysin niitä tyyppejä. Saamari kun on jo pakottava tarve tyhjentää pussit, niin ei seiso edes sen vertaa, että saisi fäpattua paineet poissa. Olen harkinnut kastraatiota, mutta siinä on huonot puolensa.
Kokemuksia? - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ymmärrän täysin niitä tyyppejä. Saamari kun on jo pakottava tarve tyhjentää pussit, niin ei seiso edes sen vertaa, että saisi fäpattua paineet poissa. Olen harkinnut kastraatiota, mutta siinä on huonot puolensa.
Kokemuksia?Miettikää, kun tyyppi joutuu käyttämään Viagraa™ että saa nysänsä seisomaan edes sen verran, että pystyy tyhjentämään kassinsa. Voi vìttu, minkälaista elämää. Voiko sitä edes elämäksi kutsua?
:O
- Anonyymi
Käyn tyhjentämässä kassit Kylmiksen postiluukusta sisälle.
- Anonyymi
Jaahas
- Anonyymi
Menetät rikosvälineesi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Menetät rikosvälineesi.
En ole rikollinen joten en menetä yhtään mitään
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
En ole rikollinen joten en menetä yhtään mitään
Eikö peniksesi muka muutu rikosvälineeksi, jos sitä käytetään kotirauhanhäirintään, sabotaasiin ja seksuaaliseen ahdisteluun?
-Kuolema Ovihyökkääjille Ry
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 794426
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans1164132BOIKOTOIN - Ei mitään Suomi.fi postilaatikoita käyttöön
Ainakaan minulle! Vai että pitäisi alkaa siellä käyädä katselemassa tammikuusta 2026 siis periaatteessa päivittäin että1683112Surullista
Että menetit sen naisen , tosi surullista ja vielä oman tyhmyyden takia ,ymmärrän että se on masentavaa582557Muuttunut käytös
Onko kaivattusi käytös muuttunut? Tiedätkö mistä se johtuu? Haluatko kertoa, mitä tapahtui?672407- 1552350
Lasse Lehtonen vaatii persuja pyytämään anteeksi aasialaisilta
Persut ova romahduttaneet Suomen maakuvan parissa päivässä negatiiviseksi rasismillaan ja se alkaa vaikuttamaan jo Suome562199Väkeä oli liikkeellä
Nyt leijutaan pilvissä. Kun eläinpuistossa oli porukkaa 😆😆 Olihan siellä kun ilmaiseksi pääsivät. Eiköhän se juuri sik422107Hallitus on kaadettava ja Orpon on erottava
Mikään muu hallitus ei ole oman elämäni aikana tuhonnut näin paljon tämän maan taloutta ja työllisyyttä sekä suomen main202093- 522032