Seksuaalinen vetovoima miestä kohtaan

Anonyymi-ap

Olen 20-vuotias mies ja olen alkanut tuntemaan seksuaalista vetovoimaa toista miestä kohtaan, hän on siis avoimesti homoseksuaali. En osaa yhtään käsitellä tunteitani tai suhtautua asiaan mitenkään. Olen aiemminkin tuntenut vetovoimaa miehiä kohtaa, mutta olen kokenut nämä tunteet aina moraalisesti vääriksi ja näin ollen en ole uskaltanut ryhtyä mihinkään. Mitä mieltä te olette, pitäisikö minun alkaa tapailemaan ja harrastamaan seksiä miesten kanssa, kun se kerran minua kiinnostaa? Monesti tosin koen morkkista sen jälkeen, kun olen esim. masturboinut ja ajatellut miehiä eroottisessa mielessä.

12

1336

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      oon miettin samaa jo 7vuotta varmaanki.

    • Puhele kaverisi kanssa, kokeile kerran tai kaks ja katso kuinka käy

    • Anonyymi

      Samoin tunsin morkista aluksi kun fantasioin. Hierojalla vaki sellaisella kiihotuin kerran alkoi kalu seisoo, hieroja tiesin oli homo. Mitään sanomatta laittoi öljyä kaluuni ja palleihin, aloitti hieromaan ja hyväilee jolloin levitin reisiäni nautinnosta. Sitten se tapahtui hän imaisi kaluni suuhunsa alkoi naimaan suulla, samalla hieroi pallejani, tulin melkein heti. Yllätyin miten normilta tuntui enkä tuntenut morkista. M 46v

      • Anonyymi

        Kaappihomo runkkarit ne riehaantui buaahaa


      • Anonyymi

        minun hieroja sai kaluni pystyyn ja peppunini hyvin auki mahtava pano


    • Anonyymi

      Itse myös tykkäsin pojista nuoruudestani lähtien, mutta yritin kanssa ajatukset itseltäni kieltää, kunnes n. 35 vuotiaana harrastin seksiä miehen kanssa ja kun sen kynnyksen ylitin halusin vain lisää ja kaduin kun en ennemmin kokeillut.
      Nykyään yhteiskunta on jo paljon suvaitsevampi, joten rohkeesti toteutat vain itseäsi mikä hyvältä tuntuu.

      Mies vm. -63

      • Anonyymi

        kun kerran saa ei voi olla enää antamatta


    • Anonyymi

      Kokeillaan mullakin eka kerta

    • Anonyymi

      Riippuu ihan itsestäsi mitä haluaa.Ei sitä muut tule kertomaan ja ei se muille kuulukaan.Itse mietin 20-vuotiasta miestä,jonka tunnen.M46v

    • Anonyymi

      jos kiihottaa anna mennä vaan nautintoja

    • Anonyymi

      H­­e­i! Ku­ts­­um­­me sinu­t käym­ään u­udess­­a cha­­­tis­sa! Mei­tä on yl­i mil­­joona! 👉 http://allyak.com/H/R1t1D7

    Ketjusta on poistettu 38 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ootko nainen noin mustis musta

      Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t
      Ikävä
      84
      6995
    2. Sen kerran kun siellä käyn

      Voisit olla paikalla💚💛☘️
      Ikävä
      35
      3771
    3. Kumpa tietäisin. Miehelle.

      Vieläkö toivot jotain viestiä, vai suutuitko taas...kun...🤔
      Ikävä
      44
      3288
    4. Kauan säkin jaksoit

      Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐
      Ikävä
      40
      2512
    5. Joel Harkimo ja Janni Hussi eroavat

      Tämä on ilon päivä 😊
      Kotimaiset julkkisjuorut
      205
      2230
    6. Sä olet nainen kuuluisa..

      ..etkä mitenkään hyvällä tavalla.
      Suhteet
      122
      2172
    7. rakastan sinua!

      Tule ja ota, kasvetaan yhdessä paremmiksi ❤️❤️❤️❤️ kaikki anteeksi ❤️❤️❤️
      Ikävä
      40
      2162
    8. Miksi kaipaat

      Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?
      Ikävä
      29
      2109
    9. Mietin tässä T....

      Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..
      Suhteet
      24
      1818
    10. Siis hetkonen

      Rakastetaankohan me kummatkin toisiamme, ja aletaan tajuamaan se pikkuhiljaa 🤯
      Ikävä
      40
      1689
    Aihe