Seksuaalinen vetovoima miestä kohtaan

Anonyymi-ap

Olen 20-vuotias mies ja olen alkanut tuntemaan seksuaalista vetovoimaa toista miestä kohtaan, hän on siis avoimesti homoseksuaali. En osaa yhtään käsitellä tunteitani tai suhtautua asiaan mitenkään. Olen aiemminkin tuntenut vetovoimaa miehiä kohtaa, mutta olen kokenut nämä tunteet aina moraalisesti vääriksi ja näin ollen en ole uskaltanut ryhtyä mihinkään. Mitä mieltä te olette, pitäisikö minun alkaa tapailemaan ja harrastamaan seksiä miesten kanssa, kun se kerran minua kiinnostaa? Monesti tosin koen morkkista sen jälkeen, kun olen esim. masturboinut ja ajatellut miehiä eroottisessa mielessä.

12

1524

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      oon miettin samaa jo 7vuotta varmaanki.

    • Puhele kaverisi kanssa, kokeile kerran tai kaks ja katso kuinka käy

    • Anonyymi

      Samoin tunsin morkista aluksi kun fantasioin. Hierojalla vaki sellaisella kiihotuin kerran alkoi kalu seisoo, hieroja tiesin oli homo. Mitään sanomatta laittoi öljyä kaluuni ja palleihin, aloitti hieromaan ja hyväilee jolloin levitin reisiäni nautinnosta. Sitten se tapahtui hän imaisi kaluni suuhunsa alkoi naimaan suulla, samalla hieroi pallejani, tulin melkein heti. Yllätyin miten normilta tuntui enkä tuntenut morkista. M 46v

      • Anonyymi

        Kaappihomo runkkarit ne riehaantui buaahaa


      • Anonyymi

        minun hieroja sai kaluni pystyyn ja peppunini hyvin auki mahtava pano


    • Anonyymi

      Itse myös tykkäsin pojista nuoruudestani lähtien, mutta yritin kanssa ajatukset itseltäni kieltää, kunnes n. 35 vuotiaana harrastin seksiä miehen kanssa ja kun sen kynnyksen ylitin halusin vain lisää ja kaduin kun en ennemmin kokeillut.
      Nykyään yhteiskunta on jo paljon suvaitsevampi, joten rohkeesti toteutat vain itseäsi mikä hyvältä tuntuu.

      Mies vm. -63

      • Anonyymi

        kun kerran saa ei voi olla enää antamatta


    • Anonyymi

      Kokeillaan mullakin eka kerta

    • Anonyymi

      Riippuu ihan itsestäsi mitä haluaa.Ei sitä muut tule kertomaan ja ei se muille kuulukaan.Itse mietin 20-vuotiasta miestä,jonka tunnen.M46v

    • Anonyymi

      jos kiihottaa anna mennä vaan nautintoja

    • Anonyymi

      H­­e­i! Ku­ts­­um­­me sinu­t käym­ään u­udess­­a cha­­­tis­sa! Mei­tä on yl­i mil­­joona! 👉 http://allyak.com/H/R1t1D7

    Ketjusta on poistettu 38 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo räyhää: kansan on muututtava

      Orpon mukaan kansa ei elä kokoomuksen kanssa samassa todellisuudessa, ja sen vuoksi kansan on muututtava. Kas kun ei san
      Maailman menoa
      270
      3354
    2. Muovikassikartelli

      Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell
      Talousrikokset
      21
      1843
    3. Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta

      Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.
      Maailman menoa
      28
      1517
    4. Mikä tekee sen

      Vetovoiman kaivatussasi?
      Ikävä
      82
      1379
    5. Harmittaako joku

      Harmittaako joku asia tai asiat, mitä on tapahtunut tai jäänyt tapahtumatta?
      Ikävä
      137
      1038
    6. Miksi et vain uskalla!?

      On niin ikävä...
      Ikävä
      81
      1004
    7. Hallintooikeus..

      "Asemakaavapäätös pysyy voimassa.Poikkeamista ja rakentamista koskevat luvat hylättiin" kertoo Pyhäjärven Sanomat netti.
      Pyhäjärvi
      64
      839
    8. Olen rakastunut

      varattuun joka ei eroa. Miten tunteista eroon? Tämä ei ole tavanomaista. On elämäni suuri rakkaus.
      Ikävä
      86
      766
    9. Jos se joskus oli molemminpuolista

      niin hyvin me molemmat onnistuttiin pitämään toinen epätietoisena.
      Ikävä
      61
      697
    10. Laita nyt se viesti

      Tiedän että haluat tavata. Kirjoitat, pyyhit, kirjoitat... Lähetä se viesti 😗
      Ikävä
      51
      676
    Aihe