Itsehoito lääkkeet ,myyntipaikat?

Ihmiset ovat hienoja ja ostavat itsehoito lääkkeitä?
Meitä on iso osa ihmisiä, jotka emme tiedä mitä sana hirviö tarkoittaa ja maksaako ne ja mistä niitä saa?
2155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eiköhän jokaisen oma asia tuokin mitä ostaa ja mistä. Minä en sinulle kerro mitä ostan.

Äänestä

Ei oo iso osa,jotka ei tiedä ja tuohan on perustana ollut pitkään. Mikä ääliö aloittaja on??

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ihmiset ovat hienoja ja ostavat itsehoito lääkkeitä?
Meitä on iso osa ihmisiä, jotka emme tiedä mitä sana hirviö tarkoittaa ja maksaako ne ja mistä niitä saa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu