Synkkä salaisuuteni

Olen mies.

Tanssiessani ensimmäistä kertaa tuntemattoman naisen kanssa tiedän 20 sekunnissa tulenko harrastamaan seksiä tämän emännän kanssa.

Muilla palstan miehillä samoja kokemuksia ?
14569
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Sinä et kuule tiedä yhtikäs mitään.

Äänestä

Tämän emännän kanssa et vaikka kuinka viisarisi värähtelisi. Yrittäjiä on ollut mutta ketään en ole tanssipaikalta mukaani kelpuuttanut.

Äänestä
  • Koska olet mies! Trans mies!

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Koska olet mies! Trans mies!

    Enpäs olekaan kun ihan syntyperäinen savolaisakka

    Äänestä

Kuka tahansa voi ennustaa 100% kenen naisten kanssa menet sänkyyn, koska et tule menemään koskaan kenenkään kanssa.

Äänestä

Mielestäni on hieman eriskummallista, että sinun pitää ensin tanssiakin sen emännän kanssa, ennen kuin uskot, että: eijjjooo eituuu ei tipu lempee eikä sano joo ei sust hilpeet hidalgoo tuu kirveelkään sesano noutänkjuuuuhuuh.

Äänestä

Heh, totta puhuu tää keskustelun avaaja. Hän tietää 20 sekunnissa että seksiä ei tule tämänkään emännän kanssa, kuten ei ikinä muulloinkaan ole tullut. 😂🥰

Äänestä

Itse tanssinut kai tuhansien naisten kanssa. Niitä kenen kanssa päätynyt sextailemaan ei ensimmäisellä haulla kyllä arvannut. Sitten olisi ollut erinäisiä tilaisuuksia päästä tanssituttujen kanssa yllättäen ns. "saatille", kun nämä olivat vapautuneet edellisistä suhteista.

Johtopäätös; tanssi on tanssia, sexi on sexiä mutta muille kuin pelimiehille ei ole itsestäänselvyyksiä.

Äänestä

ON. Tiedän varmasti etten harrasta seksiä tanssitettavieni kanssa, vaan nautin heidän seurastaan ja tunnelmasta. Se on selvää jo eka sekunnista.

Äänestä

Ketjun aloittaja on transvestiitti Orimattilan Kehräämöltä.

Äänestä
  • Aloittaja o Nokian Kerholan leidiboy

    Äänestä

Eli tiedät ettet missään nimessä onnistu

Äänestä
  • Synkäksihän tuo asiaa nimeää.

    Äänestä

Tanssin vain kauniiden, hoikkien ja nuorten naisten kanssa, ja poikkeuksetta he kertovat viimeistään 10 sekunnin kohdalla haluavansa harrastaa seksiä kanssani.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Olen mies.

Tanssiessani ensimmäistä kertaa tuntemattoman naisen kanssa tiedän 20 sekunnissa tulenko harrastamaan seksiä tämän emännän kanssa.

Muilla palstan miehillä samoja kokemuksia ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu