Martinan Möhläykset alkaa vuoden alussa.
Sofian salaisuudet sai kilpailijan
Anonyymi-ap
33374
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 33
Vanhimmat
Tammikuu on reikätammikuu!
😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋
😋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18113244Q
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Sofia ei kertonut ohjelmassa mitään salaisuuksiaan. Niko on kertonut radiossa kun kysyttiin että tiesikö Sofia hänen touhuistaan, niin nauroi räkäisesti ja sanoi että olen oikeudessa sanonut että ei tiennyt, enkä mene sitä muuttamaan. Sitten Niko kirjassaan kertoo että Sofia on lyönyt häntä ikkunankarmilla.
Nikolta kysyttiin myös että näkeekö hän että Sofian kanssa palaisivat joskus yhteen, niin sanoi että aikoo tulevaisuudessa olla päihteetön eikä tee rikoksia, ja siksi ihmisten ympärillä on myös vaihduttava.
Nikolle tulikin Sofian aikana päihdeongelma takaisin, kun oli ollut katkolla ja lisäksi tuli 11 vuoden vankilatuomio. Stefunkin päihdeongelma kasvoi Sofian aikana ja Stefulle tuli myös kaksi ehdonalaista rikoksista.
Martinahan Stefun ja Sofian suhteen supatti Nikolle sen jälkeen kun Stefu heitti ulos.
Martinan möläytykset Nikolle ja sen jälkeen tulikin lähtö Hangon tilalta, jonne oli linnoittautunut eikä suostunut lähtemään. Samaten joutui viemään rättinsä pois Eiranrannan asunnosta....eiks niin !
Katsos nyt sattui tadellakin ja tuli esiin katkeruus ! Elikkä ei olisi tään viestin kirjoittajan mielestä saanut kertoa Martinan Nikolle että Sofia on levittänyt reitensä sen kaverille .
Sofian alamäki alkoi kun kärähti pettämisestä Stefan Thermanin kanssa ja lensi kadulle Ranta-ahon luksus asunosta rytkyineen kolmen päivän varoitus ajalla
Toihan on ihan vaaraksi miehille jos noin on todellakin käynyt ex- miehille .
Se oli Nikon sisko joka oli Nikolle asiasta kertonut. Niko oli saanut vihjeitä jo tammikuusta. Nikon sisko oli jopa Stefulta kysynyt että onko heillä jotain kun Sofian käytös oli niin omituista. Sofia ja Nikon sisko asuivat tuolloin yhdessä. Kun Martina otti eron ja media alkoi kirjoittamaan että sen takia että Stefulla ja Sofialla oli suhde niin Niko sai mahdollisuuden kysyä asiasta Martinalta. Myös Seiska tiesi asiasta jo ennenkuin Martina otti eron. Seiska oli jopa seurannut heidän limusiinia kun Stefu järjesti Sofialle synttärit huhtikuun alkupuolella.
Noinhan se on, Sofia pitää juomisesta ja juhlimisesta...
Miten tuo iilimato Sofia voi olla tuollainen ja mitä hämärää nyt touhuaa, ei hyvältä näytä nuo hänen tienastit. Varmaan hänen taustan tietävät seuraavat hänen hommia.
Sai mahdollisuuden kysyä Martinalta? Se mahdollisuus oli sitten vankilatapaaminen?
Tadella näin.
Martinn Möhläykset tosissaan. Se on Seiska-lehden mukaan taas lähdössä ulkomaille. Mustalaisen kiertävälle sielulle ei voi mitään.
Eipä nuo edelliset kerrat ole olleet mitenkään menestyneitä ja rahakkaita. Meneekö se sinne perustamaan haarakonttorin?
Martina lähtee miehensä kanssa yhdessä, ei tarvitse kiertää maasta toiseen ja etsiä sitä rikasta miestä .
Ei pidä sotkea koskaan Martina Sofiaan ja yrittäkää se ymmärtää vihdoinkin, toinen on sinkku ja etsii miehiä ja toinen on avoliitossa oleva nainen .
Kerro kumpi reissaa enemmän Sofia on kiertänyt kuin kunnon mustalainen konsanaan viimme aikoina Espanja Saksa Englanti Ranska Ruotsi ja nyt taaskin on jossain maailman kolkassa.
Sofia on vapaa nainen ja saa kierrellä ihan niin paljon kuin tykkää.
Jeps Sofialla on niin puhdas pierukin, ettei ilmasto kärsi...antaa rouvan lentää jos leipää löytyy...😇😇
Sofian saa kierrellä niin paljon kuin miehet käskee.Sofian matkat ei kestä päivän valoa.
En ole mustalainen vaikka matkustankin useita kertoja vuodessa. Ihan vain sulle tiedoksi!
Kuinkas monta kertaa se sinun Sofiasi on tänä kesänä ja syksyn aikana matkustanut vieläpä miesten perässä? Levittelee haarojaan maksua vastaan...
Hah, hah.....Sofia on m......nen nainen....
Martinan mies 😂
Niinhän ne lokit tekevät 🤣
Onko Martina yhdessä tuon ukon kanssa vielä ensi kesänä? TUSKIN..kenenkään kanssa ei ole onnistunut. Leikkivät nyt kotia hetken...
No toivotaan, et Sofia on yhdessä tuon ukon kanssa vielä ENSI VIIKOLLA?
Sofian kanssa kuvaan ei yksikään mies kehtaa mennä. Jokainen tietää, että on marokkolainen h....a näin sanoi Stefan. Näyttää pitävän paikkansa.
Ei tämä Martina " puoliso " asu vakituisesti Suomessa !
Mitä sinulle muuten kuuluu kenenkään suhteet ja kyselet että kestääkö suhde, nyky maailmassa ei näytä edes avioliitot kestävän kuin muuamia vuosia ja taas ollaankin sinkku markkinoilla.
Ei kestänyt Iida Ketolan ja aviopuolisonsakaan suhde vaikka heillä oli avoin suhde. Ilmeisesti myös Duudsonin Jukalla ja vaimollaan on avoin suhde.
Sofia ollut jo avioliitossa ja kaksi kertaa eri miesten kanssa avoliittossa ja kaikista on tullut erot ja on vasta 33 vuotias. Miehiä on uusia ehdokkaita kuin villikissoja ja pysyvää suhdetta ei vaan ole onnistunut saamaan.