Venäläisiä källi naurattanut?

annetaaan pyörät somaleille ja kärrätään ne suomen rajan tuntumaan?
voin uskoa miten nauravat siellä.
7274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Täällä vaan päätä silitellään ja ymmärretään. Mitä ghettoja ja jengejä ovat tänne saapuessa tuoneetkaan...tätäkö lisää? Postimerkki persiiseen ja takaisin tulomaahansa.

Äänestä
  • 🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒

    🍑 ­N­y­­­m­­­f­o­­m­a­­a­­­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#18113418Q

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞

    Äänestä

Mitä täällä valitetaan? 30 000 kunniavierasta otettiin sisään kitisemättä Ruotsista, joten hyvää hyvyyttään naapuri vain antaa sitä mitä halutaan.

Äänestä

Kyllä varmasti on yläfemmoja heitetty, kun on kuultu Suomen pyytävän rajavalvontaan apua muutaman pyöräilevän somalin takia.

Äänestä

Kuuleman mukaan Kajaanin vasemmistopiireissä ollaan innoissaan kun saadaan uusia huippuosaajia ja vastaanottokeskuksen kautta hajasijoitettua Pietarin tyhiin kämppiin asukkeja joiden kanssa saa kivoja pelihetkiä ja ruoanlaittoa vaikka avotulella kerrostalon lattialla. Kainuun Sanomiin nyyhkytarinoita ja vanhat eläkeukot kaivetaan naftaliinista kirjoittamaan kolumneja miten kainuulaiset ovat valkoista roskaväkeä.

Äänestä

Nyt tuo vitsi jatkui kun siinä 4 tyyppiä sähköpotkulaudoilla saapui suomeen talvi pakkasessa.. vodka päissään nauravat lisää

Äänestä
  • Riikka hyvää hyvyyttään toivottaa heidät tervetulleiksi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

annetaaan pyörät somaleille ja kärrätään ne suomen rajan tuntumaan?
voin uskoa miten nauravat siellä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu