Perjantaita toivottelen yhelle

Äijän pätikälle. Ihan platonisesti vaan. Friends but not friends and no any benefits tyylillä.
6203
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Heh Wau! Olisipa Mulle!

Äänestä
  • Saat omia! 🙃

    Äänestä

  • 😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋

    ❤️ ­­N­­y­m­­f­o­­­m­a­a­­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#18114021I

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞

    Äänestä

Et ole vielä päästänyt irti? Kaikki nämä ajat olet varattuna kaivannut?
No, kukin tyylillään.

Äänestä

Milloin nähdään seuraavan kerran? Toivottavasti mahdollisimman pian!!

Äänestä

Tämäkin naisena esiintyminen netissä vissiin kerkes jo ahistaa jotakuta

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Äijän pätikälle. Ihan platonisesti vaan. Friends but not friends and no any benefits tyylillä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu