yritä lähestyä, jos niin toimit tulet saamaan sellaisen tylytyksen rumia sanoja käyttäen että muistat sen lopun elämäsi ajan!
Älä enää koskaan
10
403
Vastaukset
- Anonyymi
Voi sentään. Eihän tässä uskalla lähestyä nyt ketään. Ei käydä kaupassa, ei lääkärissä, ei naapurissa, ei ees ystävien luona, kun ei voi tietää, kuka tuon kirjoitti. Kyllä se on nyt jäätävä neljän seinän sisälle mökkiin kokonaan ja pysyttävä siellä loppuelämä.
- Anonyymi
I am peopleperson, but not a peoplepleasurer so i might take my space and shit
- Anonyymi
Tuosta toisen lähestymisestä.Teksitinä ei toimi. Jos uskallat live elämä asia sanoa voi toimia? Omalla kohdallani sanoin henkilölle ,joka nyt sattui vuoden ylikin aina ulkoilla samat paikat missä minä ja kävellä siinä vierelläni talutaen pyöräänsä. Joskus hänen jutut ok. Jos liikaa vesipullonsa ,piiltettu siihen ksken korva huikaa liikaa ottanut.Puheet meni yli ja siloin myös henkilökohtaisuuksiin.Kun ei naista sanut sitten 8-10 v. pänät siloin.Haukutaan nainen maan rakoon ja ehdotetan minun kanssa seurstelua. Vääntää vaikka rauta langasta, Et ole mies joka kinostaa minua.Ei pidä loukantua. Löydät kyllä naisen jolla samat arvot kuin sinulla.Hän on sanojen mukaan 67v? Ukonahan ei ole ykstyis tiet Helsinki lähiöt.Tiet,rannat kaikille.Viimeksi kun napakasti sanoin, EI VONUT TOTUTENI MUUTA SANOA. ET SINÄKÄN MINKÄÄN NÄKÖINEN OLE SADAKSESI JONKUN. Mitä en kai tydy vähempään,jos en saa mitä haluan? Itse en käytä alkoholia,en metsäst kadut,polut Helsingi aluuet miestä tai sen uimarannat. Rakaani arteni kuoli 2 vuotta sit.terv.vanha nainen pian 71v.
- Anonyymi
Tarkoitatko IRL vai some ja/sekäettä vähänlaistakin monologiaa?
- Anonyymi
Hanki jo oikea elämä ei ketään kiinnosta tai nappaa sun provomiehen epärehellinen tulkkaus
- Anonyymi
Tämä kanava ei toimi sinun käskyillä, oletko sattunut huomaamaan? Tuosta ei ole vihapuhe kaukana.
- Anonyymi
Hei 7:47, Vastasitko ap 6:25 vai kommentti 7:10? Kaiketi taitokyvyt molempiinkin, enkä nyt pysty näitä kaikkia tuon päiväisiä ymmärtämään(tavaus-sisäistämään, nyky mielteillä)yhtäkään, omaakaan, oikeasti.
- Anonyymi
Tämä kanava ja vihapuhe? Jo sulla on rohkeita ilmaisuja jonkun trollimiehen muminan suhteen, oletko patologisesti palstaorientoitunut vai minä homma, onko tuolle tilalle nimeä tai diagnoosia?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hei 7:47, Vastasitko ap 6:25 vai kommentti 7:10? Kaiketi taitokyvyt molempiinkin, enkä nyt pysty näitä kaikkia tuon päiväisiä ymmärtämään(tavaus-sisäistämään, nyky mielteillä)yhtäkään, omaakaan, oikeasti.
asiaan liittymättä mitenkään kiitos tosta kommentista siinä merkki jostain saapui
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olet kyllä upea, mutta myös pelotat minua nainen
Tiedän, että seurassasi viihtyisin hyvin, mutta on myös toinen puoli, jota on vaikea selittää. Se jokin julmuus tai kovu921278Isonen poistettu rippileiriltä
https://www.haapavesi-lehti.fi/artikkeli/isonen-poistettu-haapaveden-seurakunnan-rippileirilta-ihan-ei-mennyt-seurakunna621122Sirja sirviö ehdokkaana kuntavaaleissa?
Mitä mieltä? Ainoa nainen ps ehdokkaana ja puolustaa sivukyliä ja julkista terveydenhuoltoa. Nyt kun ääni täytyy käyttää53976Gallub: Kuulutko harvoihin onnettomiin Suomessa?
Suomi on jälleen valittu maailman onnellisimmaksi maaksi. Mutta onni ei jakaudu Suomessakaan tasaisesti. Oletko sinä j165950Tänään tuli uskoa
Siihen että kyllä me ehkä uskalletaan sanoa toisille nämä tunteet. Ilman molemminpuolista pelkoa valituksesta. Se the to17941Lööppilehdessä oli juttua
Haapaveden kaupunginhallituksen 2 vpj kaupunginvaltuutetusta ihan kuvan kanssa. Oli hyvää vaalimainosta58924Tunnen sinua
Kohtaan niin valtavaa rakkautta ja intohimoa, että sydämeni repeää kohta liitoksistaan. ❤️ En voi myöskään olla ajattele61918Maajussille morsian: Maajussi-Miia etsii taas miestä tv:ssä - Tiukka vaatimus: "Olen kyllästynyt..."
Maajussi-Miia lähti toistamiseen etsimään miestä tv:ssä. Pidetään peukkuja, että “se oikea” löytyy nyt - ja rakkaus kest16893Mitäs persut nyt kun poliisit menee lakkoon?
Jatkaako kok.pers. hallitus yhä kyykytyslinjaa ja palkkojen polkemista? Vai onko hallituksen tarkoistuskin antaa rikolli166890- 64882