Vanhoista ajoista lähtien kun foorumilla alkoi rasistinen läsnäolo ja vuosien saatossa kun rasistit kohtasivat aidoissa tilanteissa maahanmuuttajat Suomessa, niin rasistien olemuksessa on havaittu tapahtuneen muutoksia parempaan päin.
Kyllä keskustella maahanmuuttajien kanssa kannattaa aina!
Se kehittää ja olo palautuu normaaliksi ihmiseksi.
Ei voi kieltääkään että palstan vihaisimmatkaan rasistit olisivat vähänkin kehittyneitä
Anonyymi-ap
4
234
Vastaukset
- Anonyymi
Kaikki maahantunkeutujat jouluksi kotiin 🥳 lähtölaskenta on alkanut 🥰
- Anonyymi
Heitetään äärioikeistolaiset naisten vainoajat vaihtarina rajalla, me otetaan nämä jos te otatte nämä totalitarismihimoiset
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Heitetään äärioikeistolaiset naisten vainoajat vaihtarina rajalla, me otetaan nämä jos te otatte nämä totalitarismihimoiset
Ai täälläkö tahrataan sankareiden kuvaa sanomalla asiat niinku ne on, laiton uhkaus
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ai täälläkö tahrataan sankareiden kuvaa sanomalla asiat niinku ne on, laiton uhkaus
Selvä uhkaus t neitii
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Saako kantaa asetta
Voiko olla koskaan kotelossa lonkalla ase.. Siis ei mikään luvaton ase. Johon on luvat. Esim luottamustoimessa, tai kaup322976Mies mitä ajattelet naisista?
Kerro mitä ajatuksia nousee. Mitä naiset sinulle merkitsee? Sana on vapaa.1232695Mitä laitatte karjalanpiirakan päälle?
Voita tietenkin, mutta mitä muuta? Itse yleensä juustoa, jotain leikkelemakkaraa ja tuorekurkkua372276Kerro kaivattusi
Jokin tapa/piirre mikä sinua viehättää ja mistä hän voisi myös tunnistaa itsensä.652127Vakkuri puhuu että Suomi joutuu sotaan.
Hänen mukaansa asiantuntijat ovat yhtä mieltä että Suomi joutuu sotaan Venäjän kanssa. En tiedä kuinka lähellä se on, mu4211668- 601143
- 551073
- 2591049
- 151966
- 45948