Odessan väki ihmeissään,

kun Sallan ylittäjät muuttaa naapuriin. Tutustutte nyt oikeisiin hällä väliä porukoihin. Naapuri kylissä on jo.
8470
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Missä myydään Nato lankaa.

Äänestä
  • Rautakaupoissa. 7 euroa/metri

    Äänestä

Hienoa! Tänne se selvityskeskus perustettiin. Upeaa, mahtavaa!

Äänestä
  • Kunnon miehiä jämsän vellipöksyihin verrattuna

    Äänestä

Nyt aukes paratiisi naisille!
Vanhukset voidaan jo poistaa riveistä (eutaanaasia).
Vanhukset korvataan reippailla insinööreillä ja koodareilla.

Äänestä
  • Ja jämpsän porttiin uusia munkin purijoita

    Äänestä

  • Älä sinä viitsi joka välissä mollata meitä naisia. Mullakin hyvä, paikallinen mies. Loukkaavaa tuommoinen. Ja loukkaavaa se on sillekin, jonka puoliso on muualta tullut. Eikö vois vaan ruveta käyttäytymään niinkuin mies parhaimmillaan.

    Äänestä

Marokkolaiset ja muut historian kuuluisimpia taskuvarkaita ei ihme että venäjältä suomeen🤭

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

kun Sallan ylittäjät muuttaa naapuriin. Tutustutte nyt oikeisiin hällä väliä porukoihin. Naapuri kylissä on jo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu