Hei vasemmisto hyvaks

Kepuvasemmisto, miksi ette pidä maalaisten puolia terveyskeskusten suhteen?
6150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Miksi kyselet tyhmiä

Äänestä
  • Niin miksette?

    Äänestä

  • 🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑

    🍒 ­­N­y­­m­f­­­o­­­m­a­­­a­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#18127575Q

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Eihän kepu ole koskaan maaseutua puolustanut!

Äänestä

Sairaala Nova antoi hätähuudon, tollet, vastaa huutoon.

Äänestä
  • Hoioiiooooiioii!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kepuvasemmisto, miksi ette pidä maalaisten puolia terveyskeskusten suhteen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu