Hyppäsin mäkeä Rukan hyppyrimäestä

Vetäisin potkukelkalla sellaisen pikkunätin 143 metrisen siivun. Lento oli hyvä, mutta alastulossa hieman kaljakassit sai osumaa kahvoihin ja siitä syystä pisteet jäi hieman vajaaksi täydestä, mutta ihan ookoo tulos.
Hypyn jälkeen sitten Anoppia painamaan paljaalla ja sieltä taas serkkulikalle saunomaan.
19219
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Vetäisin bemarilla Lahden suurmäestä sellaisen pikkunätin 350 metrisen siivun. Lento oli hyvä, mutta alastulossa hieman tummelipurkit sai osumaa kansiin ja siitä syystä pisteet jäi hieman vajaaksi täydestä, mutta ihan ookoo tulos.
Hypyn jälkeen sitten Jonnea painamaan paljaalla ja sieltä taas Yamaliin saunomaan.

Toivoo; Jatkuvasyyttely

Äänestä
  • Jopa olikin taas jatkuvasti jatkuvaa paskanjauhantaa törkyturpakuperkeikkahullulta. Minua syytätät jotta jatvuvasti syyttelen. Sinä jos kuka syyttelet jopa useastipäivässä. Kuitenkin olet se + tuhannen mulk... ahnuksen omaava joka on sukuolisuuden muuttaminen kesken. Ja olet vielä rosvokin. Jäithän kiinni siitä. Olet luvannut kaikenlaisia tapahtumia lieksaan. Jotka ovat vain paskapuhetta. Yhtään ei ole toteudettu. Ja lisää on valheita tulossa. Skitsofreniaa sairastava kun olet.

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Jopa olikin taas jatkuvasti jatkuvaa paskanjauhantaa törkyturpakuperkeikkahullulta. Minua syytätät jotta jatvuvasti syyttelen. Sinä jos kuka syyttelet jopa useastipäivässä. Kuitenkin olet se + tuhannen mulk... ahnuksen omaava joka on sukuolisuuden muuttaminen kesken. Ja olet vielä rosvokin. Jäithän kiinni siitä. Olet luvannut kaikenlaisia tapahtumia lieksaan. Jotka ovat vain paskapuhetta. Yhtään ei ole toteudettu. Ja lisää on valheita tulossa. Skitsofreniaa sairastava kun olet.

    Nyt tuli paha mieli kun jatkuvasyytely sanoi noin tuhmasti. Itkettää. 😭

    Äänestä

Dynaamista ja urheilullista!🏋🏼‍♂️

Äänestä

Leiskautin 190 metrin hypyn lensin pinis edellä ja suoraan pinppiin kyllä upposi syvälle ja teki hyvää.

Äänestä
  • Leiskautitko paljaalla? Se on tärkeä juttu ja se, että ponppii ponilla heti kotiin itkemään, jos on 50-vuotias mies.

    Äänestä

Ponpin pinpin perässä riihivaaran hyppyrimäessä ja panin paljaalla ilimassa pinppiin. Mällit lensi pinppiin 36 metriä.

Äänestä
  • Pahastivajaa hyppy.

    Äänestä

  • Oliko V tyyli?🧙🏾‍♂️

    Äänestä

  • Lensin pupukorvat V asennossa 40 metriä turvalleni suoraan alas kaikki tuomarit näytti karenssia

    Äänestä

Hyppäsin Jamalin lentomäestä suoraan aitonaisen ahnukseen, lähtönopeuteni oli 350 kmh hyppyrin nokalta katsottuna, luiston takeena oli tummeli ja sponsorina BMW.

Äänestä
  • Satuilua. Eihän jatkis ole edes lieksassa.

    Äänestä

Olen pannut mäkimontussa paljaalla sukset jaloissa pinppiin 🤠

Äänestä
  • Tuohon ei pystynyt edes Nykä Masa. Ohhoh? Ja paljaalla! 😮 Nyt on äijä! Äijä! Paljaalla laittoi!

    Äänestä

Minä hyppäsin Jonne aitonaisen kanssa yhdessä lahden suurmäestä ja ilmalennon aikana laitoin aitonaista ahnukseen paljaalla ilman tummelia. Mälli lensi ennen alastuloa. Alastulo oli hallittu ja tyylipuhdas.

T: Jatkis

Äänestä
  • Kulta mitali suoritus! 🏅

    Äänestä

  • Tämän satuilun kertoi törkyturpakuperkeikkahullu.

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Tämän satuilun kertoi törkyturpakuperkeikkahullu.

    Oli varmasti hallittu ja tyylipuhdas!

    Äänestä

Ei sie mitä muuta vetässy kun kättees eli "Rukalla tankkasit."

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Vetäisin potkukelkalla sellaisen pikkunätin 143 metrisen siivun. Lento oli hyvä, mutta alastulossa hieman kaljakassit sai osumaa kahvoihin ja siitä syystä pisteet jäi hieman vajaaksi täydestä, mutta ihan ookoo tulos.
Hypyn jälkeen sitten Anoppia painamaan paljaalla ja sieltä taas serkkulikalle saunomaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu