Vasemmiston viideskolonna virkamiehinä

Yrittävät auttaa venäjää tavoitteissaan, mutta hallitus päättää. Ei virkamiehet.

Puhdistus virkamiehissä olisi paikallaan ja tilalle ketkä ovat Suomalaisten puolella!
5175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Noo venakoilt täyttyy tuodaan kaikki hyyvä . Ammatiliitoot kieltävä ja lakot . Niin äärioikeisto halitus halluu . Halelujaa.

Äänestä

Todellakin näyttää kyllä siltä että suomen lait ovat venäjän laatimia. 😂🤣

Äänestä

Lin porukalle lopputili kaikista luottamuspaikoista eduskuntaa myöten. Äänestäjät

Äänestä
  • juup,
    äänestetään,
    li pressaksi...

    Äänestä

Mistäs lähtien persut on olleet vasemmisto puolue? Nehän niitä putinin kavereita on viimmesen päälle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Yrittävät auttaa venäjää tavoitteissaan, mutta hallitus päättää. Ei virkamiehet.

Puhdistus virkamiehissä olisi paikallaan ja tilalle ketkä ovat Suomalaisten puolella!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu