Ei ollut Kankaanpäässä rahasta puutetta "ilotulituksessa", eikä ilmansaasteen merkityksestä. Ilmahan saastuu vain valkoihoisen suomalaisen heteromiehen ajaessa autolla.
Mutta rahaa ei meinaa olla PSA-arvoihin miehille verikokeessa ( maksaa kuulemma 24 euroa) Sitä pitää melkein karjuen pyytää jos sellaisen arvon haluaa kuulla.
Ettekö suu auki ihastuksesta huutaneet tajunneet, että taivaalta satoi sisäänne mm punaisen raketin väriaineen hyvion voimakas syöpälähde ja koboltinsinisessä jäännössateessa on elimistöstä koskaan poistumaton hermomyrkky.
Kankaanpää ja viisaat rahaihmiset
22
813
Vastaukset
- Anonyymi
On sulla ongelmat
- Anonyymi
😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋
❤️ Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18129953y
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Voi voi voi. Meinaakko että oltas säästetty tonneja ilman ilotulitusta. Taisit kumminki olla linja-autoaseman pihas kattomas ihastellen tulitusta. Aina jostain pitää valitta!
- Anonyymi
Jos ton ilotuksen hinnalla sais velat pois kaupungilta, ni ei sitä paljon olis. Ja, ajatelkaa jos jokainen antatas euron sille tarvitsevalle sais 13000 noin ja auttas paljon. Silloin ei kukaan köyhtyisi eikä tarvitseva liikaa rikastuisi. Olla siis kateellinen. Eli ei tämän ilotulituksen takia veloissa olla on ihan jo aiemmat syyt.
- Anonyymi
Kaukon jäämistö hoitaa. Suhteet pelaa ja löytyy black friday market joka ikinen päivä. Jaa että koboltti on nyt veressä.
- Anonyymi
.. en mä siitä tulituksesta niin, mutta että siitä maksetaan kun joku männävuosien tangohuuhkaaja tulee vartiks lavalle pierimään ja pyörimään.. nauraisin jos en itkis.
- Anonyymi
Ja sitten se yksi ho*ppelikin piti tänne saada.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ja sitten se yksi ho*ppelikin piti tänne saada.
Tämä crisse on kuin yksi meistä. Tämä huuhkaja oli ihan kivan näköinen .
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tämä crisse on kuin yksi meistä. Tämä huuhkaja oli ihan kivan näköinen .
Makunsa kullakin. Mutta jos jäbä tienaa tuollaisella pelleilyllä elantonsa, niin hänen täytyy olla nero.
- Anonyymi
Ihan itsestännekö tänne kirjoitatte vajakit?
- Anonyymi
Luuleeko joku vielä tänä päivänä, että kaupunki maksaa ilotulituksen?
- Anonyymi
Hyvä provo muuten, mutta metsään meni. Lähde Kiinaan ulisemaan
- Anonyymi
Varoitus..älkää hyvät ihmiset muuttakoon kaupungin vuokra-asuntoon..siellä ei asu norm.henkilöitä,vaan sairaita ihmisiä "päästään..
- Anonyymi
Ok..olen tavannut siellä ..tai nähn..yt jopa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ok..olen tavannut siellä ..tai nähn..yt jopa.
Koiria on hakattu..pahoinpitely..
- Anonyymi
Kankaistonk. Liikkuu eläintenrääkkääjä...
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kankaistonk. Liikkuu eläintenrääkkääjä...
Potku takapuoleen.. omistajalle..ja koira on otettava pois...kun ei osaa hoitaa koiraa oikein.
- Anonyymi
Mielenkiintoinen ilmiö, joka sopii Kankaanpään juureskalloille. aloittaja puhuu terveysriskeistä kun kita ammollaan otetaan satavaa karsiogeenisetä ainesta ja te matalamieliset alatte vittuilemaan.
Keuhkosyöpäisinä olette ensimmäisinä itkemässä ja kiljumassa tilannettanne.- Anonyymi
Jaa anne? Kobolttianne. kaupungin mysteerimies jonka
kaikki tuntee. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jaa anne? Kobolttianne. kaupungin mysteerimies jonka
kaikki tuntee.Onhan täällä näemmä karsiogeenisetäkin.
- Anonyymi
Yrittäkääpä Kankaanpäässä puolustella näitä kirjoituksia. Pyrkikää vaikka huumorilla selittämään, että pystytte parempaankin, mutta juuri nyt ei liemi irtoa.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taisin tehdä virheen
Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle743990Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt1963275Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖473006Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi
Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle762657Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me3792398- 1812072
- 781595
- 361576
vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos231408Nainen onko sulla supervoimmia ?
Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.391392