Mikä ihme siinä on ettei haastattelussa pysty olemaan ilman että pitää väännellä naamaansa kuin joku vähämielinen tai paviaani. Ja tämä ei ollut ensimmäinen kerta. Kyse on kuitenkin kokeneesta ammattiurheilijasta jonka ammattiin kuuluu haastattelut ja niissä pitäisi yrittää olla edukseen jo sponsorienkin takia kun logot näkyy.
Sen ymmärrän että häviö menee tunteisiin ja sauvat sai kyytiä. Itse olisin varmaan pistänyt sekä sukset että sauvat päreiksi.
Iivon näämanvääntely
15
1027
Vastaukset
- Anonyymi
Meni kyllä ruokahalut kun katsoi.
- Anonyymi
Iivon hampaat pitää nähdä, kun ne on tosi hyvät!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Iivon hampaat pitää nähdä, kun ne on tosi hyvät!
Iivon haasttattelu oli tv:ssä, en tuntenut heti naamasta.....mutta hampaista tunsin.
- Anonyymi
No se on vaan tapa se naaman vääntely. Ihan kun oisin huomannu et iivo vääntelehtii enemmän huonon kisan jälkeen. Mut väännelköö miten vääntelee jos pärjää. Muistan jo nuorempana kun Marjaliisaa haastateltii kisan jälkee niin ei sekää oikein nättiä ollu ku toinen räkä poskella simpeleen murteella siinä selosti.
- Anonyymi
Iivo on oikein kunnon hiihtodiiva kun kiukuttelee ja jää kisoista pois.
- Anonyymi
Sisko ihan samaa kastia
- Anonyymi
Jokos Iivari on tehtyt söhöauto sopimuksen ?
Torinoa ajatellen olisi kohta paikallaan, seiv auor vintterit - Anonyymi
Kateellisia sohvaperunoita, menisitte hiihtämään söhöautoinenne ja julistakaa söhön ihanuutta mennessänne. Kumi palamaan !
- Anonyymi
Iivo osaa väännellä naamaansa.
- Anonyymi
Ossoo se Iivo nuamaa väännellä.
- Anonyymi
Iivo ossaa sairastua aina, kun on suurkisat edessä.
Noo, alkaa olleen eläkeiässä ja voi ryhtyä vaikka paviaaniksi. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Iivo ossaa sairastua aina, kun on suurkisat edessä.
Noo, alkaa olleen eläkeiässä ja voi ryhtyä vaikka paviaaniksi.Tuskin ryhtyy kansanedustajaksi
- Anonyymi
Väittävät ihmisen kehittyneen apinasta.
- Anonyymi
Kepulta aukee yks paikka , kun pätkärisen marakatti ryhtyy rummuksi kainnuussee.
Iivo vois alkaa paviaaniks, sitte kun Lahdesta runnoopi vielä yhden kullan 50 traditionaalista.
- Anonyymi
Kakkapötky jo pikkasen ulkona, nii vääntää näämää. Koettaa, et ei rytkähtäs satsi housuun.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2022784Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1622490Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061162- 64951
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait255899Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies104881Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20879Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka306869Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22748Onneksi tapasin sut
Ilman sua olisin jatkanut pään lyömistä seinään eli samanlaisten miesten etsimistä. Tajusin, mikä menee pieleen vasta ku93739