Mikä ihme siinä on ettei haastattelussa pysty olemaan ilman että pitää väännellä naamaansa kuin joku vähämielinen tai paviaani. Ja tämä ei ollut ensimmäinen kerta. Kyse on kuitenkin kokeneesta ammattiurheilijasta jonka ammattiin kuuluu haastattelut ja niissä pitäisi yrittää olla edukseen jo sponsorienkin takia kun logot näkyy.
Sen ymmärrän että häviö menee tunteisiin ja sauvat sai kyytiä. Itse olisin varmaan pistänyt sekä sukset että sauvat päreiksi.
Iivon näämanvääntely
15
1006
Vastaukset
- Anonyymi
Meni kyllä ruokahalut kun katsoi.
- Anonyymi
Iivon hampaat pitää nähdä, kun ne on tosi hyvät!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Iivon hampaat pitää nähdä, kun ne on tosi hyvät!
Iivon haasttattelu oli tv:ssä, en tuntenut heti naamasta.....mutta hampaista tunsin.
- Anonyymi
No se on vaan tapa se naaman vääntely. Ihan kun oisin huomannu et iivo vääntelehtii enemmän huonon kisan jälkeen. Mut väännelköö miten vääntelee jos pärjää. Muistan jo nuorempana kun Marjaliisaa haastateltii kisan jälkee niin ei sekää oikein nättiä ollu ku toinen räkä poskella simpeleen murteella siinä selosti.
- Anonyymi
Iivo on oikein kunnon hiihtodiiva kun kiukuttelee ja jää kisoista pois.
- Anonyymi
Sisko ihan samaa kastia
- Anonyymi
Jokos Iivari on tehtyt söhöauto sopimuksen ?
Torinoa ajatellen olisi kohta paikallaan, seiv auor vintterit - Anonyymi
Kateellisia sohvaperunoita, menisitte hiihtämään söhöautoinenne ja julistakaa söhön ihanuutta mennessänne. Kumi palamaan !
- Anonyymi
Iivo osaa väännellä naamaansa.
- Anonyymi
Ossoo se Iivo nuamaa väännellä.
- Anonyymi
Iivo ossaa sairastua aina, kun on suurkisat edessä.
Noo, alkaa olleen eläkeiässä ja voi ryhtyä vaikka paviaaniksi. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Iivo ossaa sairastua aina, kun on suurkisat edessä.
Noo, alkaa olleen eläkeiässä ja voi ryhtyä vaikka paviaaniksi.Tuskin ryhtyy kansanedustajaksi
- Anonyymi
Väittävät ihmisen kehittyneen apinasta.
- Anonyymi
Kepulta aukee yks paikka , kun pätkärisen marakatti ryhtyy rummuksi kainnuussee.
Iivo vois alkaa paviaaniks, sitte kun Lahdesta runnoopi vielä yhden kullan 50 traditionaalista.
- Anonyymi
Kakkapötky jo pikkasen ulkona, nii vääntää näämää. Koettaa, et ei rytkähtäs satsi housuun.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kelekkakisat
Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.3511387- 639600
- 1375475
- 1443774
- 753730
Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset
Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi373625- 403368
Riikka Purran kaudella nousi bensan hinta yli 2 euron
Muistatteko kuinka edellisen vasemmistohallituksen aikana, ns. Marinin aikakaudella, bensiiniä sai 1,3 euron litrahinnal243143- 632773
Olisipa saanut sinuun
Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak742522