Haluaisiko joku mies päästä imemään mun isoja,raskaita ja turvonneita maitotissejä?Olen 7kk raskaana ja ihan mahdottomat seksihalut koko ajan.Saan myös orgasmin helposti jos mies puristelee ja imee todella herkkiä nännejäni.Maitoa on alkanut tulla jo myös joten kiihottaa todella kun vaikka autossa jossain parkkipaikalla riisun rinnat paljaaksi ja vieras mies pääsee niitä leipomaan ja imemään.Olisi ihanaa jos joku ohikulkija jäisi katsomaan meitä.Myös voisin ratsastaa sylissäsi ja samalla imisit rintojani.Haluaisin että antaisit spermaasi syvälle pilluuni.Löytyykö tällaisia miehiä?Itse olen kokkolan suunnalla.Nytkin pimppi ihan turvonnu halusta ja nännit pystyssä ja kovina.Haluaisitko antaa helpotusta minulle?
Maitotissiä
8
804
Vastaukset
Missä päin
- Anonyymi
No mikä meno siellä spede nyt on.
- Anonyymi
Pietarsaaren mies haluaa imeä sun tissejä autossa,lypsää niitä.
Pääsetkö jeppikseen keskiviikkona?
Bengt 55 - Anonyymi
Olisitpa Turusta tai läheltä niin voitaisiin tavata. Haluaisin puristella ja imeä raskaita maitotissejä.
-m52-- Anonyymi
Buaahaa buaahaa vajakki on löytänyt utareet. Kenenkäs navettaan menit sulla on tuo hallussa.
- Anonyymi
Olisipa ihana pitkästä aikaa maistaa lämmintä,hieman makeaa maitoa turvonneista,kireistä rinnoista.Paras hetki kun täyden rinnan vapauttaa tiukoista liiveistä ja saa ruveta heruttelemaam siitä maitoa.Mielelläni tapaisin sinut jollain levikkeellä vilkkaan tien varrella.Minulle rintamaitoa ja sinulle halutessasi spermani pilluusi.
- Anonyymi
Mee navettaan siellä niitä utareita riittää vajakki
Ketjusta on poistettu 58 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 856284
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303783törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283130Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3691696- 331388
- 271320
Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11936Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46929Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11870- 42849