Maitotissiä

Anonyymi-ap

Haluaisiko joku mies päästä imemään mun isoja,raskaita ja turvonneita maitotissejä?Olen 7kk raskaana ja ihan mahdottomat seksihalut koko ajan.Saan myös orgasmin helposti jos mies puristelee ja imee todella herkkiä nännejäni.Maitoa on alkanut tulla jo myös joten kiihottaa todella kun vaikka autossa jossain parkkipaikalla riisun rinnat paljaaksi ja vieras mies pääsee niitä leipomaan ja imemään.Olisi ihanaa jos joku ohikulkija jäisi katsomaan meitä.Myös voisin ratsastaa sylissäsi ja samalla imisit rintojani.Haluaisin että antaisit spermaasi syvälle pilluuni.Löytyykö tällaisia miehiä?Itse olen kokkolan suunnalla.Nytkin pimppi ihan turvonnu halusta ja nännit pystyssä ja kovina.Haluaisitko antaa helpotusta minulle?

8

873

2Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Missä päin

      • Anonyymi

        No mikä meno siellä spede nyt on.


    • Anonyymi

      Pietarsaaren mies haluaa imeä sun tissejä autossa,lypsää niitä.
      Pääsetkö jeppikseen keskiviikkona?
      Bengt 55

    • Anonyymi

      Olisitpa Turusta tai läheltä niin voitaisiin tavata. Haluaisin puristella ja imeä raskaita maitotissejä.
      -m52-

      • Anonyymi

        Buaahaa buaahaa vajakki on löytänyt utareet. Kenenkäs navettaan menit sulla on tuo hallussa.


    • Anonyymi

      Olisipa ihana pitkästä aikaa maistaa lämmintä,hieman makeaa maitoa turvonneista,kireistä rinnoista.Paras hetki kun täyden rinnan vapauttaa tiukoista liiveistä ja saa ruveta heruttelemaam siitä maitoa.Mielelläni tapaisin sinut jollain levikkeellä vilkkaan tien varrella.Minulle rintamaitoa ja sinulle halutessasi spermani pilluusi.

      • Anonyymi

        Mee navettaan siellä niitä utareita riittää vajakki


    Ketjusta on poistettu 58 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen

      ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?
      Maailman menoa
      139
      3830
    2. Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!

      Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville
      Suomalaiset julkkikset
      61
      3455
    3. Muistan vuosikymmenten takaa

      Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.
      Ikävä
      12
      2814
    4. Montako mitalia Suomi saa talviolympialaisista?

      Nyt heittäkää veikkaus Suomen mitalisaldosta ja mistä lajeista metallilätkät tulevat. Oma veikkaukseni on 6 mitalia. -
      Maailman menoa
      115
      2394
    5. Voiko kaivattu olla liian vanha?

      Tai muuten huonokuntoinen...
      Ikävä
      172
      2053
    6. Kokemuksia Rehux Oy yrityksestä työpaikkana?

      Jonkin aikaa seurannut kyseistä firmaa sivusta, näyttäisi, että tälläkin hetkellä olisi peräti 3 eri roolia tai paikkaa
      Työpaikat
      31
      1476
    7. Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?

      SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka
      Maailman menoa
      36
      1405
    8. Missä näit viimeksi kaivattusi?

      Menikö kohtaaminen hyvin vai ujousko esti lähestymästä?
      Ikävä
      54
      1222
    9. IS: Riitta Väisänen kärsii ikävästä vaivasta - Vaipparalli ja 40 antibioottikuuria takana...

      71-vuotias Riitta Väisänen on kertonut tuoreista terveysongelmistaan. Väisänen on kertonut julkisuudessa jo aiemmin vaih
      Terveys
      16
      1013
    10. Jos mies oikeasti haluaa sinut

      Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois
      Ikävä
      110
      993
    Aihe