Audiko?

Olisin ostamassa toillaista alle 20000 autoa olisiko audin 80/100 hyviä?
Saako tolla hinnalla järkevää. Audi sen olla pitäisi.

Ehdotelkaa.
51121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

tuohon hintaluokkaan kyllä löytyy valikoimaa kunhan muistaa ettei 20tmk:lla saa uutta!!

Äänestä

Ainakin hinta/laatu on kohdallaan tuollaisessa ~20tmk audissa, jos vertaa melkein mihin muuhun tahansa.
Ja hyvä puoli on ettei ne ruostu.

Äänestä

Kyllä siinä järkeä on, ainoa haitta on osien hinta.. Mutta osia saa edullisesti Saksasta.. Audi on upea ajaa! Nopea.. iso turvallinen auto.. suosittelen..!

Äänestä

Älä hyvä ihminen osta,jos ei ole enempää sioittaa.Vanha Audi-riepu ja saat ajella kädet piessä ja ratti mustana kunnes viisastut ja myyt sen jollekkin toiselle onnettomalle.

Äänestä
  • Toivottavasti noista voortti viesteistä ei tartu ruoste tälle palstalle...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


käytetty? kirjoitti:

Olisin ostamassa toillaista alle 20000 autoa olisiko audin 80/100 hyviä?
Saako tolla hinnalla järkevää. Audi sen olla pitäisi.

Ehdotelkaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu