taannoin että unilääkkeeni kanssa ottamieni oheislääkkeisiin oli lisätty lisää pillereitä, niitä kun oli aivan muutama alunperin jäljellä. No sen seurauksena minulla tuli vartin välein aivan valtavat hikoilukohtaukset. Minulla on ollut vaihdevuodet yli kymmenen vuotta sitten eli tilanne loppui siihen kun lopetin niiden käytön. Jos minulle vielä kohdistetaan terveydellisiä haittoja erään naisen toimesta minulla on kaikki väärinkäytökset ylhäällä ja se lista on pitkä näinä kahtenakymmenenä vuotena joita minulle on tehty.
Huomasin tässä
Anonyymi-ap
6226
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Yrittivät sitten pistää kärsimään.
Äsken oli uni... sitä että sinun(?) sinun sanelemana tarran (En ole vielä luopunut unelmastani) olivat muut läpinäkyvät ja osittain revityt tarrat.
Kauheasti Ikävä tunne.
Tiedän miten kaivoa sitä kaipuuta itseltä ulos.
Mutta voi olla että sä et tiedä ja kärsit kuin häkissä
En tiedä miten olisin voinut olla avuksi. Varmuuden vuoksi kirjoitan tähän nyt. Ehkä auttaa.
Voit laittaa viestin tänne. Mä luen. Mainitsen tässä että tönäisen itseä jotakin parempaa kokemusta kohti että sulla olisi ainakin joku tilaisuus voida paremmin
Toivon että kohtaat joitakin nautintoja tänään
Jo se tietoisuus että se nainen seuraa tekemisiäni saa minulle etovan ja pahanolon.