Miehelle, joka polki pyörällä kohti ja sai yhtäkkiä paniikkikohtauksen❤.. mutta sitten voitikin sen..🙏jostain ihmeen syystä sä siellä täällä, kohta mä olinkin siellä täällä, vaikka muka mitään ei olekkaan kummastakaan tai ainakaan sitä ei näytetä:) silti molemmat tietää.
Hyvää yötä
Anonyymi-ap
14336
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Olen saanut kahdesti elämäni aikana paniikkikohtauksen. Ei ole mikään miellyttävä kokemus. Siinä olisi saattanut mennä pyörä nurin, jos oikeasti oli paniikkikohtaus. Vähän tuntuu siltä, että diagnosoit nyt väärin.
Se on kuulemma epämielyttävä kokemus.
Mä tiedän hyvin paljon paniikkihäiriö kohtauksista, toki jollain voi lähteä tajukin. Sanotaanko näin se oli paniikkikohtaus, mutta hän on ottanut hyvin jo askelia lähemmäs. En toki halua, että jo kasvojen värikin vaihtui. En mä niin ilkeä kuitenkaan ole!
Voi olla joo semmonen mut jos sydän oireilee kotona syönnin yhteydessä ja jälkeen samanlailla uskon sen olevan oikeasti sydämestä johtuvaa.
Minulla tulee hiki syödessä eli kyl se johtuu siitä pumpusta.
Asiat ei aina ole niin mustavalkoisia. Sydän voi oireilla vaikka mistä.
Tuolla kirjoituksella sitä vähän hainkin.Poissuljin sen paniikkihäiriön.
Paniikkihäiriökin voi oireilla monin eri tavoin. Toisilla se on lievä toisilla vaikea.
😋😍😋😍😋😍😋😍😋
😍 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18138512V
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
Ehkä me venytellään seuraavaks vierekkäin😘...tälläkertaa kengät jalassa💗
benis.
😅🤣😂
Mitähän hauskaa tässä oli?
Ette ilmeisesti ihan Pohjois-Suomessa asusta?Täällä pyöräily on todella haastavaa.
Aa🤣 niin ne ihmiset näyttää pyöräilevän. Tai mun rakas taluttaa pyörän😘