Js se koira jäi auton alle
Vastaukset 7
mitä ihmettä?? miksi niin kävi :(
- Anonyymi
Mitä tällä tiedolla tekee.?.
- Anonyymi
Herttainen tarina, elämä on
Ei opel, auto ole, eikä oro koira, paska.
Oletko ymmärtänyt! Harva ymmärtää mitään mistään.- Anonyymi
Minä olen varma siitä että olen ymmärtänyt kaiken jo vuosia sitten!
Anonyymi kirjoitti:
Minä olen varma siitä että olen ymmärtänyt kaiken jo vuosia sitten!
Olen ymmärtänyt, olen, Suomalaisen paikka, lapissa on, pokaralla, koivuja uuniin, ei naapuriin, naapuri tekee itse puut, ei itse, puut, tee itseään.
Te ette ymmärrä, mistään mitään, minä en, mistään mitään ymmärrä, poro ymmärtää, että putkesta, lohi tulee, putkesta tulee lohi, ei poro.Ädky kirjoitti:
Olen ymmärtänyt, olen, Suomalaisen paikka, lapissa on, pokaralla, koivuja uuniin, ei naapuriin, naapuri tekee itse puut, ei itse, puut, tee itseään.
Te ette ymmärrä, mistään mitään, minä en, mistään mitään ymmärrä, poro ymmärtää, että putkesta, lohi tulee, putkesta tulee lohi, ei poro.Yhtään mitään, ymmärtää mistään kaiken.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluatko että unohdan sinut kokonaan
Siihen suuntaan ollaan menossa, nyt jo. Ja ehkä parempi näin, niin ei kulu energiaa hukkaan mahdottomuuteen. Ja vaikka j931500Haapaveden upea kurvikuningatar
No nyt on kyllä mahtava uutinen että Haapaveden rohkea ja toimelias nainen ja yrittäjä on päässyt finaaliin kurvikuninga1011176- 42864
Pisa-tulokset.....
Tuoreen tutkimuksen mukaan suomalaisten osaaminen on edelleen OECD-maiden keskitasoa parempaa. Kantaväestön oppilaiden303790Uskaltaisitko ihana nuorempi nainen lähettää
WhatsApp -viestiä, jos sulla on mun numero. Olisin ihan haltioitunut... Tykkään ja kaipaan ❤️❤️86716- 52696
- 46684
Meinasi nainen mennä pasmat sekaisin
Rupesin vapisemaan, kun huomasin sinut. Mutta sain sentään juuri ja juuri koottua itseni, etten ihan häpäissyt itseäni.35661- 47637
- 28604