Käry kävi!

Kävin kerran koeajamassa Audi 100 2.2E:tä ja luonnollisesti annoin sille vähän piiskaa. Moottori alkoi käryämään niin että sisällä alkoi yskittämään ja oli pakko pysähtyä hengittämään. Siihen loppui kiinnostus..
31367
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ÄLÄ POIKA VEDÄ KEUHKOON.
IME VÁAN POSKAREITA, EI YSKITÄ NIIN PSLJON.

Äänestä

HAista paska!

Äänestä

johtu varmaan siitä kun sun naamas tuli kateudesta vihreäks kun sul ei ollukkaan varaa siihen namupeliin. Sulla kärys hermot, ku jouduit Opelilla pois lähtee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Audia karttava kirjoitti:

Kävin kerran koeajamassa Audi 100 2.2E:tä ja luonnollisesti annoin sille vähän piiskaa. Moottori alkoi käryämään niin että sisällä alkoi yskittämään ja oli pakko pysähtyä hengittämään. Siihen loppui kiinnostus..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu