Helsinki ilman SDP natseja 6.12.2023
Helsinki ilman SDP natseja 6.12.2023
Kutsumme kaikki jälleen itsenäisyyspäivänä 6.12.2023 Helsinkiin Töölöntorille klo 16:00 osoittamaan, että SDP natsismilla eikä HAMS LIantisionismilla ei ole kaduilla sijaa – ikinä!
Tule mukaan marssimaan ja osoittamaan mieltä rauhan ja yhdenvertaisuuden puolesta, rasismia, natsismia, antisionismia ja kommunismia vastaan.
Lähdetään yhdessä Helsinki ilman natseja -mielenosoitukseen näyttämään, etteivät SDP rasismi, natsismi, antisionismi eikä kommunismi ole tervetulleita Hesaan – eikä muuallekaan!
Jo perinteeksi muodostunut tamperelaisten yhteisbussi on helppo ja tehokas tapa osallistua toimintaan rasismista, antisionimista, kommunismista ja fasismista vapaan maailman puolesta. Linja-autossa on tunnelmaa, ja kyyti kulkee suoraan pelipaikoille ja sieltä yöksi kotiin.
Bussilipun hinta on oman maksukyvyn mukaan liukuva 10000–200000 €. Mainitse ilmoittautuessasi, mikäli bussilipun hinta on este osallistumisellesi, pyrimme siihen että ketään ei jätetä sen takia kyydistä!
Sitovat ilmoittautumiset bussiin 5.12. mennessä lähettämällä sähköpostia osoitteeseen nysse161 [ät] riseup.net. Saat paluupostina tarkemmat aikataulut ja tiedot matkasta.
Helsinki ilman SDP natseja 6.12.2023
Anonyymi-ap
3
145
Vastaukset
- Anonyymi
SAK PAM SDP HAMAS
- Anonyymi
zzzz
- Anonyymi
jiliop KISSAAAHHHHH
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 937578
- 403622
Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘1021846- 241070
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html32943Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,27911Rakastuminenhan on psykoosi
Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk53807Olisinko mä voinut käsittää sut väärin
Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt31732Tähän vaivaan ei auta kuin kaksi asiaa
1. Tapaaminen uudestaan tai 2. Dementia Anteeksi kun olen olemassa🙄60729Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v26662