Ei se onnistunut. Tietenkin onnistumisen todennäköisyys yhdellä kerralla on melko pieni, vaikka miehellä olisi kuinka nopeita siimahäntiä tahansa.
Muutimme mieheni kanssa Vancouveriin syksyllä jo kuukauden kuluttua yliopiston Karin panotreffien jälkeen. Kaikki oli kotona ennallaan, ja tavallaan kaikki sujui arjessa hyvin. Mieheni kävi töissä kantakaupungissa viettäen siellä suurimman osan työpäivistään, yleensä iltamyöhään asti, ja minulla oli oma arkeni liikuntaharrastusteni ja opiskeluideni parissa. Haave omasta lapsesta eli kuitenkin voimakkaasti.
Treffit Karin kanssa olivat koko syksyn hyvin muistissa. Ei ollut epäselvää, että syy Karin kanssa puuhaan ryhtymisessäni oli lapsenteko. Vaikka esitin muuta, olisin ollut valmis ryhtymään miksi tahansa panopuuksi, jos se oli ollut välttämätöntä sperman saamiseksi häneltä. Koska hän oli minulle täydellinen lapsentekomatch.
Luennolla syntynyt nopea intuitio "ohituskaistasta" oli pakko toteuttaa, vaikka se oli järkevänä itseään pitävälle naiselle hullu tempaus. Totta puhuakseni olin huvikseni miettinyt asiaa silloin tällöin jo paljon aikaisemmin, mutta en vakavissani. Tuon panoillan jälkeen oli kuitenkin tietoisuudessani tapahtunut jotain.
Minun on pakko myöntää, että olin ollut valmiiksi hyvin kiihottunut tuosta kummallisesta tilanteesta. Siis kun odotin omasta tahdostani kontallani perse pystyssä vieraan miehen kovaa ja innokasta kullia sisääni. Kari takoi kovalla mutta jäntevän pehmeällä lihastangollaan persettäni sellaisella voimalla, johon en ollut tottunut oman mieheni kanssa. Luja pumppaus tuntui kestävän hengästyttävän kauan, varsinkin, kun parhaani mukaan autoin pilluni seivästämisessä. En olisi halunnut sen loppuvan ennen oman orgasmini saapumista. Joka hetki tuntui nautittavan ihanalta. Saan edelleen pöksyt märäksi, kun muistelen sitä.
Heti kun oli ilmeistä, ettei lapsenteossa ollut tärpännyt, aloin haaveilla, että tapaisin Karin uudestaan. Win-win. Karin vikkelät siittiöt sekä hekumani täyttävä raju pano. Olin tullut epämiellyttävän selvästi tietoiseksi, että oman mieheni kanssa toivoton lapsenteko oli muuttanut seksin puuduttavaksi rituaaliksi, josta hauskuus oli kaukana.
Otin Kariin yhteyttä, kun visiittini Suomeen katsomaan vanhempiani Loimaalle varmistui. Laitoin Karille viestin anonyymistä sähköpostistani. Kerroin, että toivoisin tapaavani hänet uudelleen helmikuun ensimmäisenä maanantaina, ja että hän varmaan arvaa, miksi haluan tavata hänet uudelleen. Kari vastasi, että uskoo arvaavansa syyn. Hänellä olisi tuona iltana avoimen yliopiston infotilaisuus yliopistolla, johon voisin hyvin tulla paikalle. Vastasin lyhyesti, että se sopii minulle. En halunnut vaikuttaa liian innokkaalta, koska en halunnut vielä paljastaa kaikkia korttejani.
Tuona aamuna minulle oli hieman epäselvää, miten ilta etenisi. Ainoa asia, jonka tiesin varmasti, oli se, että halusin Karin panevan minua uudestaan. Hän ei ollut luvannut minulle mitään, oli vain kutsunut paikalle tuona iltana. Koska en tiennyt, mitä odottaa, suunnittelin tekeväni Karin homman mahdollisimman helpoksi ja houkuttelevaksi.
Puin päälleni tiukan tummanpunaisen neuleen ja vartalonmyötäisen polvipituisen mustan hameen ja sen alle sukat sukkanauhoilla ja sukkanauhavyöllä. Ilman pikkuhousuja tietenkin. Peiliin katsoessani pidin itseni varsin seksikkäänä näkynä. Treenattujen pakaroiden pysty muoto näkyi hyvin hameen alta. Olo paljaalla pyllyllä ja posliinilla pimpillä tulisi olemaan melko vilpoinen ulkona helmikuun pienessä pakkasessa ja viimassa! Mutta mikä tärkeintä, olisin Karille helppo pano.
Jos pidit tarinastani, saatan kertoa lisää miten iltani eteni :)
Hedelmällisyyshoitoa 4: Lauran tarina
2
5401
Vastaukset
- Anonyymi
Suksi vittuun, runkkari.
- Anonyymi
Olisi kiva, jos kuukautiskierto/ovulaatio otettaisiin mukaan suunnitteluun. Se antaisi myös novelliin toden tuntua.
Ketjusta on poistettu 18 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat
Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude20315019Aamun Riikka: työttömyydessä lähestytään viime laman synkintä vaihetta
Nopeasti mentiiin upean Marinin hallituksen ennätystyöllisyydestä toiseen ääripäähän, kohti Suomen historian kurjimpia t12610490Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy10610042Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat
Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h1089321Suomen velka kasvoi ennätysvauhtia - Mäkynen repostelee
– Velka kasvoi eniten tilaston historiassa, Mäkynen kirjoittaa. – Vuoden 2025 toisella neljänneksellä selvästi eniten k529152Giorgia Meloni vs Riikka Purra
Kyllä Italian pääministeri on kauniimpi ja seksikkäämpi, kuin Suomen valtiovarainministeri Riikka Purra. Mitä jotkut näk566915Johtuuko vasemmistolaisten inho kristinuskoa kohtaan heidän islamin uskostaan?
Tätä jäin pohdiskelemaan.1816497Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump156365Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua1636147Ohhoh. Kokoomusvirkamiehen mukaan Suomessa ei ole työttömyyskriisiä
Kun kokoomuksen johtama hallitus epäonnistuu täydellisesti talouspolitiikassaan, niin aikaisemmin erittäin pahaksi määri325579