ihmisiä kertomassa. Sisin inhoaa kaikkea sellaista hyvin syvästi ja työrauhakin puuttuu yhä. On täysin varmaa se, että onpa kyseessää minkä ikäinen tahansa kaikki koetaan vain kavereina niin kauan kuin täällä maan päällä ollaan. Ilman hiljaisuutta tulee menemään monta vuotta ennen kuin on mahdollista hyväksyä uusi kaveri elämäänsä! Ehkä se on se luku jonka näin unessa jo monta vuotta sitten eli 2030.
Yhä liikaa
Anonyymi-ap
4221
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
En voi sietää minkäänlaista tiedon jakamista työpaikalla, sitä on ollut jo monta vuotta liikaa. Miksi ette lopettaneet sitä vaikka sitä toistuvasti pyydettiin. Omassa ymmärryksessä ei ole ollut mitään vikaa moneen vuoteen!
Kun ei saa tehdä töitä rauhassa se vie paljon voimia, kun niitä samoja aikoja sitten ymmärrettyjä asioita toistetaan aina vaan. Harmittaa se kun menetti ensimmäisen oman kodinkin häirinnän takia.
Olet varmaan jo sitten vanha mies?
Monta vuotta sitten. Olet varmaan jo vanha mies?