Hedelmällisyyshoitoa 5: Lauran tarina jatkuu

Maanantain infotilaisuudessa yliopistolla Kari otti minuun katsekontaktin monta kertaa yleisön joukosta. Hän hymyili minulle siten, että se kupli sisälläni ja lämmitti pilluani. Ja oli sanottava, että minusta oli mukava katsoa Karin miehekästä ja itsevarmaa olemusta luennolla. Eleet ja puhe olivat selkeitä sekä rauhallisia, ne kertoivat hyvästä tilanteen hallinnasta.

Infotilaisuuden päättymisen jälkeen jäin salin ulkopuolelle käytävälle odottamaan, jos Kari ilmaantuisi paikalle. Hän kävelikin kohta luokseni ja ehdotti, että tulisin hänen mukaansa. Hän ohjasi minut vyötäröäni koskettaen kohti hissin ovea. Hissin ovella hän katsoi minua silmiin, hymyili ystävällisesti, ja sanoi haluavansa nyt vielä varmistaa, että olen varma. Teemme sen nopeasti ja siten, kuin hän haluaa. Jos olen varma, menisimme käymään alakerrassa. Sopii, vastasin. En osannut pelätä, koska ensimmäinen kerta oli sujunut siten kuin oli sovittu.

Hississä meinasi tulla hieman ahdas olo. Vilkuilimme toisiamme, mutta en tiedä, mitä saimme toisistamme irti. Olimme kuin hiljaisia rikoskumppaneita. Tosin näytti siltä, että hänellä oli jonkinlainen erektio jo hississä. Jäimme pois hissistä alimmassa kerroksessa. Kävelimme käytävää edemmäs, minä edellä ja Kari minua seuraten perässä. Pysähdytään, tänne, Kari sanoi. Metallisessa ovessa luki ”Hieronta ke klo 12-15”. Kari avasi raskaan palo-oven ja astuimme sisään. Huone oli selvästi vanha pukuhuone, joka oli muutettu työpaikan hierontahuoneeksi. Huoneen keskellä oli vihreänahkainen hierontapöytä.

Kari ohjasi minut hierontapöydän luo, kasvot pöytää kohti, ja käski kumartumaan. Laskin käskystä rintani nahkaiselle pehmusteelle. Samalla hän tarttui hameenhelmoistani kiinni ja tempaisi lupaa kyselemättä hameeni ylös vyötärölle asti, paljastaen paljaan alapääni. Kari tuli taakseni aivan kiinni minuun ja tunsin, kuinka Karin lämpimät kämmenet koskettivat paljasta ihoani vyötärölläni, ja kuinka ne tunnustelivat pehmeää ihoani pakaroillani, edeten alemmas reisille, ja sieltä reisien sisäsyrjille, nousten pakaroilta pitkin ylös ristiselälle.

Tarjoat persettäsi niin auliisti, että ehkä tykkäät tästäkin, Kari sanoi. Samalla hetkellä Kari löi paljaille pakaroilleni lujan lätsähtävän iskun! Osuma perseelle oli niin hyvä, että en saanut suustani ulos mitään muuta kuin ähkäisyn. Uusi isku! Kari aavisti oikein, kyllä, tulen varsinkin perseen piiskauksesta kuumaksi. Piiskauksen jälkeen sain nuorempana hurjat orgasmit. Nykyinen mieheni ei tosin halunnut tehdä sitä, vaikka olin usein pyytänyt häneltä sitä suhteen alkuaikoina.

Karille vaikeneminen näytti olevan myöntymisen merkki. Kari antoi pyllyni maistaa läimäyksiä joka puolelta. Vaikka jokainen kämmenen isku sattui, iskua seurasi välittömästi tarve saada lisää. Perseeni punoitti varmasti kauttaaltaan. Samalla pilluni alkoi tuntua valmiilta panopuuhiin.

Notkistin siitä vinkkinä selkääni, tarjoten Karille pilluani paremmin. Go man go! Kari ei kuitenkaan ollut vielä aivan valmis kyrpäleikkiin. Hän levitti reisiäni enemmän auki, työntämällä jalallaan sääriäni kauemmas toisistaan. En aikonut vastustella Karin aikomuksia, päin vastoin. Karin sormet tulivat haarojeni väliin, ensin klitorikselle ja sitten häpyhuulille, niiden olomuotoa herkästi tunnustellen ja kiusaten. Pilluani kihelmöi. Karin sormet löysivät kosteasta raosta liukkaat sisemmät häpyhuulet, joiden reunoja pitkin Karin sormenpäät vaelsivat kevyesti edes takaisin. Kohta sormet alkoivat levittää märkää pilluani, työntyen sisään hitaasti ja hyvin miellyttävästi. Halusin jo enemmän.

Jatkunee ....

5

4900

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Pliis älä jatka

    • Entä pitääkö Kolmekymppinen nainen tarinan etenemisestä?

      • Anonyymi

        Trololoo ääliöt


      • Anonyymi

        Jatka vaan


    • Anonyymi

      H­­ei! Om­a str­­­eam. Sisää­­­nkäynti kaiki­­­lle, jotk­­­a haluav­­­at pi­­­tää ha­uskaa 👉 http://antikbutik.com/H/G8m7F5

    Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      278
      2593
    2. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      77
      2443
    3. SDP pelastaa uppoavan Suomen

      2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis
      Maailman menoa
      54
      2192
    4. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      70
      1854
    5. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      120
      1618
    6. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      59
      1544
    7. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      134
      1396
    8. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      73
      1298
    9. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      87
      1109
    10. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      76
      1089
    Aihe