ja valtaat tämän palstan mikset tule sanomaan minulle aivan livenä naamatusten mitä mieltä olet minusta? Vaan kun et uskalla muuta kuin täällä uhota kun koko palsta on sinun käsissäsi. Tiedät liikkeeni mitä milloinkin teen, niin tule sanomaan minulle, etkä täällä 'selittele' jos noin hienosti voisi asian ilmaista. Mutta tiedän, sinä vaan jatkat piipitystäsi... Olet pelkuri, piiloudut muiden taakse.Ihan sama.
Sinä joka yrität olla 'fiksu'
Anonyymi-ap
26507
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 26
Vanhimmat
Täällähän ei suoranaisesti voi edes tietää kenelle viestit on. Hyvin epätodellista että oikea henkilö edes ikinä on täällä. Vihjeitä ja vinkkejä on niin ettei niistä edes voi päätellä olevansa juuri sinä, minä tai hän. Elämä tilanteita sama moisia monella, samaan aikaan. Pelkistä nimikirjaimista satoja samoja. Täällä ei voi ottaa mitään henkilökohtaisesti, sillä linjalla kun on, alkaa tuntua että kaikki viestit on itselle!jokainen kaivatkoon ketä kaipaa, ne on hänen elämää ja joillakin paikka ainut purkaa tunteita ja ikävää. T. Kaikki aakkoset, adjektiivit, verbit jne jne, joista jokainen voi luulla itsestään puhuttavan ❤️
Paitsi sulla on kyttäysohjelma mun koneille
En ole muiden koneita käyttänyt, en sinun tai kenenkään muunkaan.
Paitsi kyllä kerran tein yhden asian toisen puolesta hänen koneellaan. En tiedä kyttäysohjelmista, sellaisia en ole tarvinnut. Tuon kerran jälkeen kyllä minun tililleni oli päästy... Että niin, kukahan se kyttää?
Ketä tarkoitat? Onko asiallinen keskusteleminen tuota mainitsemaasi "fiksuutta"? En ole kovin fiksu, kun olen täällä palstalla, josta saa pahan mielen.
Mielelläni keskustelisin kaivattuni kanssa, mutta minulla ei ole puheyhteyttä. Asia ei ole minusta riippuvainen. Enkä kyllä tiedä hänen liikkeitään.
Oen myös pyytänyt kaivatultani anteeksi omia mokiani ihan livenä ja asia on sovittu jo puolestani.
Mutta tosiaan, eihän tämä minulle ollut.
En ole kenenkään kaivattu. Perustan olettamukseni siihen miten kohdellaan, en itsesääliin. Realismia.
Ei täällä kukaan tunne ketään. Eihän täällä ole ku anonyymit. Ei edes tiedä oletko mies vai nainen!
No niin, "sinä kukkamekkoinen" ja tämän jälkeen tuhat naista luulee viestin olevan juuri hänelle... 😉
Tällaiset aloitukset todella pahoittavat empaattisen ihmisen mielen. En ymmärrä, jos pitää tällaisia provoilumielessä tehdä.
Tuo oli esimerkki aloittajalle, ei täällä kukaan tiedä kuka puhuu ja kenelle.
Olinko eka?
Minun eteen ei ole osunut viestejä missä ketään uhotaan, liekö poistuneet
Olette harhoissa, rauhoittukaa.
Aloittaja on oikeassa! Minuakin seurataan... Luulen että ne ovat olentoja toisesta maailmasta ja ne tietävät kaiken meistä!
Ettei sinussa olisi vähän samaa vikaa? Meistähän voisi tulla kaverit
Oletpa harhoissasi. Miten sinua täällä voisi kukaan tunnistaa.
Ei minulle. Olen oikeasti fiksu eikä mitään käsitystä kuka sinä olet.
No mihin pitää tulla? Eihän ätmi uskalla juuri ulkona käydä ties vaikka sivarit hollilla ettei eksy koulujen pihaan
Ritvalle meni.
Ei voida kuin riidellä, senkin kiiruriihtelijäkses, hähähähähähä......
?
Voi olla toisin, miten onkin.
Rauhallista illanjatkoa, turvallista.
https://m.youtube.com/watch?v=rrmRunNzu_I
Sä vain sekoilet tietty. Et pysty normaaliin kanssakäymiseen. Luuseri.
Eikö trollien tehtävä ole juuri tuo sekoilu?
No se on se trolli, kuuluisa sellainen.
Ei typeryksille kannata sanoa mitään, kunhan ohittaa.
Kyllä riippuu myös omasta tulkinnastasi, ilmoimattasi todistus
Ei mitään hätää.
Heihei.
https://m.youtube.com/watch?v=d78d-yeUcd4
Olet ilmeisesti tehnyt ikävästi jollekin? Ja se joku täällä suruaan purkaa? Jos noin luuseri itse olet, pysyvhiljaa ja Katso peiliin!
Työnsitkö itsesi toisten suhteen väliin? Nauti tää hetki, karma kuittaa vielä!