Missä aikuiset sinkut kohtaavat?

Missä Kouvolassa vapaat ja seuraa, lyhyt- tai pidempiaikaista, etsivät aikuiset 35+ sinkut tapaavat nykyisin?

Baarit on kierretty, ja nuorten paikoiksi havaittu.
En koe kauppaa, kirjastoa, kuntosalia tai Veturia luontevaksi paikaksi "seuranhakuun".

Täytyyhän tämän kokosesssa kaupungissa olla Tinderin lisäksi elävän elämän tapaamispaikkoja eronneille, karanneille, uutta suhdetta etsiville?
9842
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Ei livenä voi toiselle iskeä edes silmää koska tulevaisuudessa voi joutua meetoo syytöksiin

Äänestä
  • kyllä meitsi ainakin iskee livenä silmää tytöille ja olen v asta 45v aikuinen mies.
    siinähän syyttelee , antaaa tulla vain, mutta kiistetään.

    Äänestä

  • 😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍

    ❤️ ­­­N­­­y­­­m­f­­o­m­­a­­­a­­­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#18153568H

    🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Mikä ihmeen nuorten paikka? Semmoisesta kuullutkaan.,
Kaikkihan ne on aikuisille tarkoitettuja vai sanooko vielä 18 vuotiaina sulle että mene pois meiän hiekkalaatikolta tai sanotaan rehtorille!!

Äänestä
  • No aikamiehenä minua ei kiinnosta parikymppiset tytöt, enkä minä setämiehenä tyttöjä. Luonnollista.
    Sen sijaan kiinnostais aikuiset 30+ naiset....

    Äänestä

Mutteri, eli pyöreä torppa, siellä käydään liha kauppaa ja kovasti. Löytyy nuorempaa, keski-ikäistä ja vanhempaa. Kaikkia yhdistää himo, lihan himo.

Äänestä
  • Näinkö on Mutterissa, ootko käynyt itse?
    Muutamia kertoja olen käynyt katsomassa paikan, ja n 50v miehenä totesin että vanhaa väkeä, etnistä vähemmistöä tai pirun juovukkeessa olevaa.

    Porukka istuu omissa pöydissään, ei baaritiskiä. Miten tutustut, muutoin kuin tunkemalla ventovieraiden pöytään??

    Äänestä

En tiedä Kouvolasta, koska en siellä asu, mutta itse olen ihan instagramin ja facebookin kautta lähtenyt juttelemaan.

Äänestä

Kadulla voi alkaa keskustelemaan, vaikkapa säästä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Missä Kouvolassa vapaat ja seuraa, lyhyt- tai pidempiaikaista, etsivät aikuiset 35+ sinkut tapaavat nykyisin?

Baarit on kierretty, ja nuorten paikoiksi havaittu.
En koe kauppaa, kirjastoa, kuntosalia tai Veturia luontevaksi paikaksi "seuranhakuun".

Täytyyhän tämän kokosesssa kaupungissa olla Tinderin lisäksi elävän elämän tapaamispaikkoja eronneille, karanneille, uutta suhdetta etsiville?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu