Kukaan käynyt?
Olen mennyt useasti ohi enkä ole nähnyt ainuttakaan asiakasta. Käyn Systerissä jos jossain käyn.
Ravintola Mestari
6
2576
Vastaukset
- Anonyymi
Välttäkää
- Anonyymi
Välttäkää kaikkia ulkomaalaisten liiketoiminnan tukemista, taas saa lehdistä lukea mitä rikkauksia maahanmuutto suomeen tuo, ylitornio ja monet muut ..
Onhan meillä Eurassakin jo oma tapaus, ei vaan kirjoiteta , vaan ylistetään Euran eteen tehtyä työtä lehdissä vaan - Anonyymi
Samaa saissee eri paketissa.
- Anonyymi
Lapset käyttää sanaa saissee. Oletko 11 vai 12?
- Anonyymi
Tyhjää näyttää olevan, helpost menee raaka-aineet vanhaks, mut ei niit varmast pois heitetä.. vaik kuin olis saissee tai jottai semmost nuorisolaist höpötyst
- Anonyymi00008
Juusto burger ilman juustoa, iskender ilman leivänpaloja lihaa oli kahden vihreän lehden lisäksi, lapset kiukutteli kun ei ollut juustoa, ja kommentoivat ettei enää koskaan sieltä, pizza parempi kuin kylässä olevalta kilpailijalta. Ei jatkoon.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk2517101SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit2603732Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti293546"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –2492458SDP haluaa tappaa maaseudun - bensan hinta mahdollisimman korkealle
Maaseudulla auto on välttämätön asia, ja lähes kaikilla on bensa-autot. Kuinka tyhmä pitää olla jos äänestää demareita?1511914Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re401877Outoa toimintaa Tuhannen taalan yrittäjällä
Ihmiset ympäri Suomen on kyselleet, että miksi tämä yrittäjä hoitaa ilkivalta-asiaa netissä kun se kuuluisi poliisille.1261728Valion maitotehtaalla kapina
Ilmastonmuutoksesta, eläinten hyvinvoinnista ja ympäristön saastumisesta huolestuneet eläinkapinalliset estävät panssa231267Martina Aitolehti pistää luun kurkkuun Erikoisjoukot-kouluttajalle - Ei usko tätä!
Martina Aitolehti on persoona, joka herättää monessa tunteita. Hänen yksityiselämänsä on noussut kohuotsikoihin mm. eläm151234- 1311201