Kukaan käynyt?
Olen mennyt useasti ohi enkä ole nähnyt ainuttakaan asiakasta. Käyn Systerissä jos jossain käyn.
Ravintola Mestari
6
2564
Vastaukset
- Anonyymi
Välttäkää
- Anonyymi
Välttäkää kaikkia ulkomaalaisten liiketoiminnan tukemista, taas saa lehdistä lukea mitä rikkauksia maahanmuutto suomeen tuo, ylitornio ja monet muut ..
Onhan meillä Eurassakin jo oma tapaus, ei vaan kirjoiteta , vaan ylistetään Euran eteen tehtyä työtä lehdissä vaan - Anonyymi
Samaa saissee eri paketissa.
- Anonyymi
Lapset käyttää sanaa saissee. Oletko 11 vai 12?
- Anonyymi
Tyhjää näyttää olevan, helpost menee raaka-aineet vanhaks, mut ei niit varmast pois heitetä.. vaik kuin olis saissee tai jottai semmost nuorisolaist höpötyst
- Anonyymi00008
Juusto burger ilman juustoa, iskender ilman leivänpaloja lihaa oli kahden vihreän lehden lisäksi, lapset kiukutteli kun ei ollut juustoa, ja kommentoivat ettei enää koskaan sieltä, pizza parempi kuin kylässä olevalta kilpailijalta. Ei jatkoon.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk635444Olen Päivi Räsäsen puolella
En oe uskovainen enkä kristillisdemograattikaan mutta onhan tuo naurettavaa laittaa Päivi syylliseksi omasta mielipit6063528SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit842919Nuhteettomia edustajia
Korkein oikeus tuomitsi Päivi Räsäsen kiihottamisesta kansanryhmää vastaan Kansanedustaja Päivi Räsästä (kd.) vastaan no2872759"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –961820Päivi Räsänen tuomittiin rikoksesta...
...kiihottamisesta kansanryhmää vastaan. Tuskin tajuaa silti vieläkään, että raamattu ei ole lakikirja. https://yle.fi/a6601750Korkein oikeus antaa Räsäselle vastauksen klo 9. Varmaan vapautus
Miten veikkaat että Päiville käypi? Päivi pitää lehdistökonferenssin klo 9.30. Koko media on läsnä. 7 v taistelu on ohii4851424Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re241366Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti141331Meneekö Nanna Karalahden jumppafirma konkurssiin?
Loppuiko rahat Jeren pidätyksen myötä? Karita Tykkä hakee saataviaan lähes 60 000 e Että semmosta . . .183927