Epäilys vaiko jo tosijuttu

Anonyymi-ap

Oon alkanut epäilee lähipiiriini kuuluvan huumeiden käyttöä. On vakituinen työpaikka, asuu vuokralla mutta silti rahat menee päihteisiin ja vuokrat rästissä. Lisäksi puolison kommentti toissa syksynä kun valitin päänsärkyä, antoi Buranapurkin ja totes nauraen että ota varovasti jos siinä on vaikka amfetamiinia. Siitä lähtien aika ajoin käy mielessä että onkohan oikeasti huumeet kuvioissa. Ei oikein oma huumorintaju tuota luokkaa.

3

246

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      No pitäisiköhän sinun suoraan kysyä asiasta, niin saisit selvyyden ?

    • Anonyymi

      Et kyllä tänne postaamalla saavuta mitään. Kysy rauhassa äläkä hermustu vaikka mikä tulee. Näin pysyt kuvioun sisällä.

    • Anonyymi

      Vaaditaan parempia tarinoita. Joku logiikka ja juoni pitää olla, ei niin kömpelön sekavaa, että puoliso antoi toissasyksynä buranaa ja heitti jotain läppää, olet sitten siitä lähtien miettinyt piilomerkityksiä.
      Jos taas tuo olisi todellista, niin puoliso saattaa epäillä, oletko sinä narkomaani, kun on päänsärkyäkin ja murjaisi siksi sen amfetamiinijutun?

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      381
      5620
    2. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      15
      1612
    3. Onko kaivatullasi ruuvit löysällä

      eli himmeä pääkoppa? 🪚
      Ikävä
      106
      971
    4. Miltä se tuntui

      Miltä se tuntui, kun ymmärsit minun ikävöineen sinua?
      Ikävä
      78
      851
    5. Minkä biisin omisit sun kaivatulle?

      Pieni perustelu olisi kiva. ❤️
      Ikävä
      50
      832
    6. Onko kaivattusi

      seksuaalisesti vetovoimaisin ihminen jonka olet ikinä tavannut?
      Ikävä
      41
      823
    7. Asentajako putosi radiomastosta

      https://www.is.fi/tampereen-seutu/art-2000011707236.html Ihminen on kuollut pudottuaan radiomastosta Tampereen Teiskoss
      Tampere
      44
      822
    8. Haikeaa miten kaikki meni

      Ei ole rohkeutta enää nähdä. Koska pelkään, että haavat aukeaa. Ikävä on silti, vaikka en vastannut...tiedät mihin.
      Ikävä
      56
      817
    9. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      39
      799
    10. Ne viimeiset kerrat

      Kun katsoit minua niin lämpimästi. En unohda sitä ❤️
      Ikävä
      56
      794
    Aihe