Vituttaako ketään muuta Rajalinin selostukset? Mietin eilen että olen 20 vuotta kiroillut sitä huru-ukkoa.
Ihan sama mitä kehässä tapahtuu, Janin mukaan siellä on aina vaan yksi nyrkkeilijä. Toinen lähinnä vastaanottaa iskuja ja roikkuu mukana.
Käänsin jälleen kerran äänet pois kun ei ollut edes ruotsinkielistä selostusta tarjolla. Väitän että Rajalin on osaltaan romahduttanut koko ammattinyrkkeilyn josta on seurannut lieveilmiöitä (kotikehätuomiot, BBU, Arvo Kivelä)
Rajalin - Syy Full Pointsiin?
9
694
Vastaukset
- Anonyymi
Eikö kellään ollut kanttia sanoa, että Suomalaisten vastustajat olivat todella heikkoa tasoa. Nyt kehuttiin maasta taivaaseen, kuinka kovia meidän pojat ovat. Varsinkin Rajalin kanssa ollut "asiantuntija" oli hurmiossa, kehuissaan.Vantaan ammattilaisottelulut kertoi siitä mitä on taso vuonna 2023. Surkein vuosikausiin.
- Anonyymi
Muistan vieläkin kun ammattilaisiltoihin tuotiin Lontoolaisia muurareita, ei pienintäkään nyrkkeilytaitoa, luulin että ne ajat on menneet. Laitettakoon " muurarit" lainausmerkkeihin, mutta näin kuulin erään katsojan sanovan illan päätteeksi. Huonoilla vastustajille luodaan katsojille illuusio, väärä kuva omien taitotasosta. Katsokaa Vantaan ottelut, te jotka asioista ymmärrätte ja liittykää keskusteluun.
- Anonyymi
🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒
❤️ Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18154559L
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
- Anonyymi
Nimenomaan, vastustajat jälleen kerran näitä ammattihäviäjiä ja selostaja hehkuttaa omia poikia tulevaisuuden huippuniminä. Jotenkin irvokasta että sm-kisojen päätteeksi on tämmöinen "ammattilais-ilta" missä hakataan halpatuontimiehiä. Ensin sm-finaalit missä molemmat yrittää voittaa ja siihen perään ammattilaiset missä toinen yrittää seistä täydet erät koska tietää että häviää kuitenkin vaikka tekisi mitä. Hyvää syntymäpäivää Suomen nyrkkeilyliitto
- Anonyymi
Toinen selostaja piti Suomalaisten otteita loistavina, jokainen voi katsoa istv;stä vielä nämä ammattilaisottelut, hyvänen aika miten yksipuolista nyrkkeilyä. Ylävartalot kuin puujumalalla, joka tarkoittaa sitä, että kansaivälisissä kehissä on puolipohjat ylöspäin jo ensimäisessä erässä.
- Anonyymi
Täytyy olla ammattihävijiä, kun on 13 voittoa ja 41 tappiota. Nyt tappioita 42.
- Anonyymi
Jostain jäänyt mieleen hyvä selostaja, olisko ollut nimeltään Pirinen.
- Anonyymi
Jani voi hoitaa selostuksen yksin, ainakin Vantaalla meni selostus Suomalaisten kehumiseksi, eikä apuri ottanut huomioon vastustajan tasoa.
- Anonyymi
Jani & Immu heti selostamaan soudun keräilyeriä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hallitus pyrkii rajoittamaan kaupan omien halpamerkkien myyntiä
Helsingin Sanomien mukaan hallitus valmistelee lakihanketta, joka suitsii kaupan valtaa ja rajoittaa omien halpamerkkien1392754- 2312117
Huomenna sähkö maksaa jo yli 60 snt/kWh. Milloin ALV putoaa?
Kysynkin persuilta, että milloin aiotte pudottaa sähkön arvonlisäveron kuten Marinin hallitus teki sähkön hinnan noustes1891888- 521886
Vain persut vastustivat hiilivoimaloiden alasajoa
Persut vastusti jyrkästi hiilen kieltolakia ja on myöhemmin vaatinut hiilivoimaloiden pitämistä käytössä. He perusteliva261690Persut päättivät hiilivoimaloiden alasajosta
Persut ovat Suomen kansan vastainen putinistiporukka, josta nyt maksamme kovaa hintaa.1421515Muistattekos kuinka kokoomus ja persut vinkuivat sähkön hinnasta?
Oppositiossa vuonna 2022, kun sähkön hinta uhkasi nousta 20 senttiin kilowattitunnilta? Nyt ovat hiiren hiljaa, kun pitä761417- 1221158
Onko jollekin vielä epäselvää Raamatun kanta homoseksuaaliseen käytökseen?
😺 On oma mielipiteesi mikä tahansa on hyvä muistaa, mikä on Jumalan mielipide. Edelliset ketjut ovat tulleet täyteen jo3101005Mietin sua liikaa
Mietin nytkin sitä, että millaista se olisi tulla kotiin, kun sinä olisit täällä vastassa. Tai niin päin, että sinä tuli65875