Yhden osan oikeusjuttuaan eli joutuu maksamaan Sunday Mailin kustantajalle 50 000 puntaa oikeudenkäyntikuluja joulukuun loppuun mennessä. Jos ei maksa saa vankilaa kaksi vuotta. Sinnehän tuo pöljäke monomaanikkovaimoineen kuuluiskin.
Harry hävisi
6
351
Vastaukset
- Anonyymi
Pikkusumma jatkoahan seuraa ensi vuoden puolella
Hän ei sentään ole maksettavissa niin kuin veljensä
On muuten kumma asetelma että ihmiset joita on syrjitty tehdään syyllisiä
Jotkut vain ei kestä totuuksia tai halua nähdä niitä
Katehan tuhlaa fyrkkaa vaatteisiin
Walesin prinsessa on ottanut puhetunteja ja kuulostaa nyt hienommalta kuin hänen miehensä
Heh- Anonyymi
Siis ihanko tosissaan joku väittää, että HARRYLLE EI RAHA MERKITSE!!!! Onko tuo joku vitsi! Vai onko joku ihan oikeasti noin koomassa Meghan-huumassaan!?!?!
Harry, joka MYI PERHEENSÄ YKSITYISYYDEN kustantaakseen ökyelämää rahanahneelle vaimolleen. Hänellekö ei raha merkitse!!!!! Mitään noin alhaista ja härskiä ei kukaan julkisuudessa olevan henkilön omainen ole ikinä tehnyt kuin mitä Harry teki isälleen, isovanhemmilleen, veljelleen ja edesmenneelle äidilleen! Ja vain RAHAN takia!
Tämän tietää jokaikinen Hollywoodin julkkiskin, ja juuri siksihän he eivät luota Meghaniin ja Harryyn. Eivätkä kutsu heitä mihinkään oikeisiin seurapiiritapahtumiin. Koska tietävät, että jos joku myy koko perheensäkin yksityisyyden muutamasta miljoonasta, niin kuinka halvalla menisikään ei-sukulaisten yksityisasiat kaupaksi. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Siis ihanko tosissaan joku väittää, että HARRYLLE EI RAHA MERKITSE!!!! Onko tuo joku vitsi! Vai onko joku ihan oikeasti noin koomassa Meghan-huumassaan!?!?!
Harry, joka MYI PERHEENSÄ YKSITYISYYDEN kustantaakseen ökyelämää rahanahneelle vaimolleen. Hänellekö ei raha merkitse!!!!! Mitään noin alhaista ja härskiä ei kukaan julkisuudessa olevan henkilön omainen ole ikinä tehnyt kuin mitä Harry teki isälleen, isovanhemmilleen, veljelleen ja edesmenneelle äidilleen! Ja vain RAHAN takia!
Tämän tietää jokaikinen Hollywoodin julkkiskin, ja juuri siksihän he eivät luota Meghaniin ja Harryyn. Eivätkä kutsu heitä mihinkään oikeisiin seurapiiritapahtumiin. Koska tietävät, että jos joku myy koko perheensäkin yksityisyyden muutamasta miljoonasta, niin kuinka halvalla menisikään ei-sukulaisten yksityisasiat kaupaksi.Hyvin sanottu. Harry ja Meghan, hirveä kaksikko. Säälin heidän lapsia; toinen on lellikki ja toinen sylkykuppi, kuten narsistiperheissä yleensä on. Mentaalitulevaisuus odottaa heitä.
- Anonyymi
Ketä on syrjitty?? Ai Harryn rouvaa? Sellaista ylistystä ja hehkuttamista ja jalustalle nostamista ei maailmassa olekaan, että se rouvaa tyydyttäisi.
- Anonyymi
😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍
😋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18156203W
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Hehe sulle vaan.Tuomari sanoi tuomiossaan, että ihmettelee miksi misinformaatiota vastaan julkisuudessa taisteleva lateli misinformaatiota kun väitti, että olisi lupautunut maksamaan suojelusta. Harryhän lupasi maksaa siitä vasta kun Sunday Mail oli siitä kirjoittanut. Siksi pöljäke joutuu maksamaan nyt puntia. Ja lisää on tulossa. No onneksi kirjoitti Sparensa, jossa Meghan makaa lattialla romahtaneena ja itkee kun Kate on rasisti, Charles on rasisti ja joku vielä -pikku Louis selvästi kun ihmetteli isoa gorillaa. Selvästi se sano että cousin?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2735112- 514117
Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii933609- 502709
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua461863- 191847
- 1051697
Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘981491- 711085
PS uusimman gallupin rakettimainen nousija
https://yle.fi/a/74-20170641 Aivan ylivoimaisesti suurin kannatuksen nousu PS:lle. Nousu on alkanut ja jatkuu 2 vuoden1461063