Emme ole yksin väärinymmärryksemme keskellä. Toimittaja (Savon Sanomat 12.12) oli myös pahoittanut mielensä sijoittuessaan hiihtokilpailussa neljänneksi ja saadessaan pienemmän lusikan kuin parempansa. Käyttää palkintoaan soppalusikkana, joten eikö liian pieni prenikka kelpaisi pilkkipainoksi?
Väärinymmärrys
Anonyymi-ap
2
207
Vastaukset
- Anonyymi
Savon Sanomien juttua on kommentoitu: Jopa puki toimittaja asian hienosti sanoiksi ja onhan teillä muutakin yhteistä: tekohetkellä molemmat olitte pikkulapsen tasolla.
- Anonyymi
🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑
🍑 Nymfomaani -> https://l24.im/ecC7ux#kissagirl21
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/1911264Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1221118- 70840
- 48834
Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53770Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva50705- 33682
- 60669
- 52647
- 50645