chat..

tietääkö kukaa mitää anorektikko chat sivuu?kaikkii foorumeihin pitää rekisteröityy!en haluu!
3617
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mutta voithan sinä registeröityä anonyyminäkin

Äänestä
  • voi rekisteröityy anonyyminä?
    kaikkii tarvii tiedot ja kaikki.
    mihinkää ei pääse sisää ilman rekisteröitynyttä nimimerkkii..

    Äänestä

  • ... kirjoitti:

    voi rekisteröityy anonyyminä?
    kaikkii tarvii tiedot ja kaikki.
    mihinkää ei pääse sisää ilman rekisteröitynyttä nimimerkkii..

    Mutta kuka käskee esittämään itseä voit olla esim pelle peloton joenkuopasta

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nainak kirjoitti:

tietääkö kukaa mitää anorektikko chat sivuu?kaikkii foorumeihin pitää rekisteröityy!en haluu!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu