Marjut Lyra.

Ihanat huulet, noin upeita harvoin näkee....Voiko tämä olla totta? 🤣 Toisaalta lähes kaikki on nykyään mahdollista.
213215
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Siinäpä esimerkki, kun riittävästi spruuttaa täyteaineita.

Äänestä
  • Katsoin samaa, jos saa suomeksi sanoa, toi naama on *ruma*. Kiitos

    Äänestä

Ruma on kuin taivas! Tai ei kai taivas ole ruma??

Äänestä

Toivottavasti kaikki täyteaineita harkitsevat katsovat kuvan.
Eikös nykyään suunta ole niinpäin, että täyteaineista ennenminkin luovutaan kuin lisätään? Sama koskee rintapalleroita.

Äänestä
  • Järkyttävää katsottavaa. Olisi hauska tietää mitä kyseinen nainen ajattelee omasta peilikuvastaan 🫣

    Äänestä

No siinä näkee että ihminen on tullut apinasta.

Äänestä

Seurapiirikaunotar ! Hyi hitto ! miltä muut näytää , jos tuo on kaunotar . Muovia naamassa enemmän kuin leegossa . Vielä karmea kampaus

Äänestä
  • Vasaralla pahoinpidellyt jotain muuta koppeloa......ihan vaan vähän kopautin.....😳

    Sama kun Martina sai tuomion väkivallasta niin....ihan vähän vaan tukistin.... 😳

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Vasaralla pahoinpidellyt jotain muuta koppeloa......ihan vaan vähän kopautin.....😳

    Sama kun Martina sai tuomion väkivallasta niin....ihan vähän vaan tukistin.... 😳

    Martina mainittu.
    Pakkomielle Martinaan!

    Äänestä

Mikä noita-akka!

Ei varmaan ikäloppu, mutta ryyppäämisellä ja pistoksilla pilannut TÄYSIN ulkonäkönsä.

Sairasta; kuvittelee itse että on kaunis😱😱😱

Äänestä

Katsokaa nuoruuden kuvaa ja verratkaa: nykyään siis hirviö.
Näyttää väärinkäyttäjältä...

Äänestä

Kävisi Tuksun kaksoissiskosta.
Yhtä ruma ja käytöskin samaa luokkaa.

Äänestä

Marjut oli aikoinaan ihan hyvännäköinen- En tiedä mikä on tullut kun on noin pitänyt pärstä pilata. No, ei tuota pelkät täyteaineet selitä...

Äänestä

On käynyt kauheussalongissa!

Ei kait kukaan ammattitaitoinen sairaanhoitaja tai lääkäri tee tuollaista jälkeä? Joku itseoppinut puoskari?

Äänestä

luonnossa kun olen nähnyt niin tuplaten karseampi kuin kuvissa

Äänestä

Miten hän pystyy syömään? Ehkä vain liemiruokaa pillillä?

Äänestä

Eikö nämä kato peiliin😅! Onhan näitä muitakin töröhuulii!Onko kaunista niin luonnottomia ja sit ikääntynyt niin ei! Kauneis on tietein katsojan silmässä🤗!

Äänestä

Millaistahan on kunnon suutelu hänen kanssaan? Vastapeluri tukehtuu, kun ei saa happea 😳

Äänestä
  • Haluaisitko oikeesti kokeilla tuon kanssa suutelua?

    Äänestä

  • Anonyymi00022 kirjoitti:

    Haluaisitko oikeesti kokeilla tuon kanssa suutelua?

    En, on liian horroria.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ihanat huulet, noin upeita harvoin näkee....Voiko tämä olla totta? 🤣 Toisaalta lähes kaikki on nykyään mahdollista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu