Kadonnut somesta kokonaan kuukausi sitten, ennen postasi joka päivä someen? tietääkö joku mitä tapahtunut
Heidi Willman
Anonyymi-ap
142214
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Ne nussii.
🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑
💋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18159894L
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Toivottavasti ei mitään vakavaa. Hänhän oli vakavasti sairas ja nuo vakavat syöpätaudit tuppaavat palaamaan kun keräävät muutaman vuoden ensin voimia. On se niin pirullinen sairaus. Hedi anna meille elonmerkki että olet kunnossa. Yt. fanisi
Kunnossa on Heidi, sen instatili on vain kaapattu. On facen puolella ollut kuitenkin aktiivinen.
Toivotaan että hiljaisuus jatkuu pitkään.
Toivottavasti tuli vihdoin järkiinsä, ja tajusi, ettei ole tippaakaan kiinnostava täti.
Heidi nyt on hyvä hetki päästää ja säästää meidät pahasta ja lopettaa koko some. Meitä on 2,8 milj ihmistä jota ei kiinnosta. Tee vaikka Uuden vuoden lupaus.
Tympii kaikki muutkin pintaliitäjät ja diivat.
Jaa kadonnut vai? missä sinun silmäsi on? Nämä "turhisjulkkikset" kerää vain itselleen, vaikka millä konsteilla pisteitä...yök, nyt oli jokin helvatan "nänninnäkymä", voih Kristus. -sen jälkeen joku toinen vielä turhempi oikein sai varmaan jonkin kiksin, kun sitä kommentoimaan..Uskokaa tai älkää, niin tämä maailma on sekaisin ja tässä pitäisi kasvattaa nuoret elämään/opiskelemaan/työhön, tämä (kö) se on sitä oppia? ...haluaisin sanoa rumasti näistä esimerkeistä, mutta nyt jo kommenttini varmaan poistetaan, näidenkin sanojen myötä...huohhh.
Heidillä on Citroen.
Ehkä Heidi on kasvanut aikuiseksi ja lopettanut somen käytön. Tosin, epäilen että aikuistuu.
Hyvä kun on hiljaa
Eipä ole ikävä ollut, aivan turha julkkis. Tekisi vaan muut tädit samoin, esim. Lola ja Saimi Hoyer.
Lola on symppis ja hyvä itsetunto 👍Loistava nainen!