Senssu. Sinua ei ole olemassa. Koeta koputtaa sitä Saarikyllikin kattilaa, josko sieltä joku vastaisi. Ei ole ensimmäistäkään todistetta että olisit koskaan edes käynyt Thaimaassa.
Emohahmosi Saaritilhinkin todellisuus on hyvin kyseenalainen. Valtavia aukkoja tiedoissaan koskien Thaimaata.
Menipä tuo väittämään sellaistakin ettei keltaista tabien baania voi olla farangilla, oh my Buddha, kun se nimenomaan on ulkomaalaisen pysyvästä osoitteesta kertova kirja
https://ibb.co/2MvXpgh
Näitä ei ole missään torilla myynnissä ja syynä siihen on että kukaan ei tee mitään millään kansilla, vaan asioidessa esitetään ne leimatut ja allekirjoitetut sivut. Kansilla ei tee mitään.
Mitään fanikaarteja tai rakkaita ei ole olemassakaan. Kloonit löytyy vain sieltä Pasasten kattilajengistä, johon on saapunut mukaan "Tapsa", jonka ÄO alittaa puoli tuntia sitten kuivalle maalle ongitun särjen.
Saarisoikkohan ei kuulema tarvitse ID-korttia eikä tabien baania, koska on aina huoneessaan visusti ja todistetusti ja hän on julistanut itselleen ikärajan ulkoiluun.
Nykyään hänellä ei ole enää ajokorttiakaan eikä edes suomalaista ajokorttia.
Lähti henkseleitä paukutellen Thaimaahan ropelikorvaisen perunanenän perään ja julisti ettei enää kusekaan Suomeen päin.
On varmasti nöyryyttävää nyt lähteä viimeisillä senteillä maitojunalla Savoon, mennä bussilla Hankasalmen keskustaan Kelaan anelemaan armoa ja tukia, mennä pankkiin avaamaan pankkitili jonne ei ole laittaa senttiäkään rahaa ja sitten terveyskeskukseen.
Sitten ei muuta kuin odottelemaan sairaanhoitopiiristä kutsua kokeisiin ja tutkimuksiin.
On mahtavaa olla siinä kohtaa kovakuntoinen lentokapteeni?
2010
Viestini sinulle jota ei ole olemassa tuut tuut ja piipaa.
Anonyymi-ap
4
164
Vastaukset 4
Hauskaa.
Terveiset vaan, en viitsi muuta.
https://ibb.co/CBp0jtC- Anonyymi
Miksi laitat vanhan 15 vuotta vanhan sumean kuvaruudulta otetun kuvan lihavasta 135cm pitkästä naisesta thaimiehen kanssa? Tämäkö on todisteesi? Se silakkalaatikkokin oli parempi.
Anonyymi kirjoitti:
Miksi laitat vanhan 15 vuotta vanhan sumean kuvaruudulta otetun kuvan lihavasta 135cm pitkästä naisesta thaimiehen kanssa? Tämäkö on todisteesi? Se silakkalaatikkokin oli parempi.
Lähetin vain terveisiä, en todisteita, tosin kyseinen pirssi on kitaranmuotoisen siskon, joka miehensä kanssa kuvassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 993466
Törkeä petosepäily Suomussalmella
Uutisoi maikkari. Uhrin nimiin on nostettu pankkilainaa, hänet on saatu sijoittamaan hevosiin ja ostamaan autoja. Ei ta281314- 811209
- 721030
Mikä on mielestäsi keskustelupalstan tarkoitus?
Tuolla toisessa ketjussa kävi ilmi jotain minkä itse koen hieman hassuksi. Nykypäivänä yllättävän moni ilmeisesti kokee,333999Nyt aletaan terveydenhuollossa karsimaan "turhista" operaatioista
Eräitä toimia ei enää tehdä, vaan yritetään korvata halvemmilla. Nykyään esimerkiksi polven tähystysleikkaukset lähes l141843- 59814
- 54739
Ttp:llä kuontalot ojennukseen
Ttp n yrittäjä ilmoitti facessa, että ttp: n tiloihin tulee lokakuun eka vkl parturi. Se tulee parturoimaan vähävaraiste72721Kysymys miehille ...
Kertokaapas miehet, että miksi monille miehille on niin hirveän tärkeää määritellä mitä mies saa tehdä ja mitä ei ja mil277720