Viestini sinulle jota ei ole olemassa tuut tuut ja piipaa.

Anonyymi-ap

Senssu. Sinua ei ole olemassa. Koeta koputtaa sitä Saarikyllikin kattilaa, josko sieltä joku vastaisi. Ei ole ensimmäistäkään todistetta että olisit koskaan edes käynyt Thaimaassa.

Emohahmosi Saaritilhinkin todellisuus on hyvin kyseenalainen. Valtavia aukkoja tiedoissaan koskien Thaimaata.

Menipä tuo väittämään sellaistakin ettei keltaista tabien baania voi olla farangilla, oh my Buddha, kun se nimenomaan on ulkomaalaisen pysyvästä osoitteesta kertova kirja
https://ibb.co/2MvXpgh

Näitä ei ole missään torilla myynnissä ja syynä siihen on että kukaan ei tee mitään millään kansilla, vaan asioidessa esitetään ne leimatut ja allekirjoitetut sivut. Kansilla ei tee mitään.

Mitään fanikaarteja tai rakkaita ei ole olemassakaan. Kloonit löytyy vain sieltä Pasasten kattilajengistä, johon on saapunut mukaan "Tapsa", jonka ÄO alittaa puoli tuntia sitten kuivalle maalle ongitun särjen.

Saarisoikkohan ei kuulema tarvitse ID-korttia eikä tabien baania, koska on aina huoneessaan visusti ja todistetusti ja hän on julistanut itselleen ikärajan ulkoiluun.

Nykyään hänellä ei ole enää ajokorttiakaan eikä edes suomalaista ajokorttia.

Lähti henkseleitä paukutellen Thaimaahan ropelikorvaisen perunanenän perään ja julisti ettei enää kusekaan Suomeen päin.

On varmasti nöyryyttävää nyt lähteä viimeisillä senteillä maitojunalla Savoon, mennä bussilla Hankasalmen keskustaan Kelaan anelemaan armoa ja tukia, mennä pankkiin avaamaan pankkitili jonne ei ole laittaa senttiäkään rahaa ja sitten terveyskeskukseen.

Sitten ei muuta kuin odottelemaan sairaanhoitopiiristä kutsua kokeisiin ja tutkimuksiin.
On mahtavaa olla siinä kohtaa kovakuntoinen lentokapteeni?

2010

4

164

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
      • Anonyymi

        Miksi laitat vanhan 15 vuotta vanhan sumean kuvaruudulta otetun kuvan lihavasta 135cm pitkästä naisesta thaimiehen kanssa? Tämäkö on todisteesi? Se silakkalaatikkokin oli parempi.


      • Anonyymi kirjoitti:

        Miksi laitat vanhan 15 vuotta vanhan sumean kuvaruudulta otetun kuvan lihavasta 135cm pitkästä naisesta thaimiehen kanssa? Tämäkö on todisteesi? Se silakkalaatikkokin oli parempi.

        Lähetin vain terveisiä, en todisteita, tosin kyseinen pirssi on kitaranmuotoisen siskon, joka miehensä kanssa kuvassa.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ny se loppuu ( Kuhmo)

      Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.
      Kuhmo
      74
      2455
    2. Parikymppinen hakkasi nelikymppisen kriittiseen tilaan

      Ja ihminen jäi junan alle lautiosaaressa...paljon on taas sattunut ja tapahtunut. Ketähän nämä uhrit mahtaa olla 🤔 htt
      Kemi
      37
      2067
    3. Kaivattusi tärkein ulkoinen tuntomerkki

      Onko jokin muu kuin yleinen kuten kaunis, laiha. hyväkroppainen jne.
      Ikävä
      28
      935
    4. Mille kirjaimelle

      toivotat hyvää yötä , kuka on mielessäsi kun menet nukkumaan?
      Ikävä
      31
      810
    5. Äimän käki

      Olen vähää vaille viisikymppinen mies, ja olen elellyt ilman parisuhdetta parisen vuotta. Nyt vihdoin ja viimein tuntuu,
      Sinkut
      154
      768
    6. Nainen, miten suhtautuisit

      Jos mies ehdottaisi tapaamista? Entä siihen, jos mies kertoisi tapaamisessa tunteistaan ja haluaisi seurustella?
      Ikävä
      58
      630
    7. Paikallinen autokorjaamo

      Kyllä alkaa vituttamaan, palvelua haluaisi niin jono ovelle ja yksi myyjä. Auto valmistunut kuntoon niin kukaan ei ilmoi
      Kuhmo
      6
      508
    8. Vihdoinkin tarjolla sushia!

      Onpa mukava, että tän paikkakunnan ruokatarjonta laajenee. Ensi lauantaina pääsee herkuttelemaan kun Kukkoloilta saa su
      Haapavesi
      78
      491
    9. Kenen kanssa koet

      Että sinulla on eniten kipinää
      Ikävä
      21
      475
    10. Sinulle mies

      Kohtaamme jälleen kun on oikea aika. Sitä ei voi mikään eikä kukaan estää <3 <3
      Ikävä
      33
      452
    Aihe