Aika mukava tuo e90

Kävin tänään koeajamassa uuden 325:n
Ei tuosta voi auto enää paremmaksi tulla!

Harmi vaan kun olen syntynyt persaukisten sukuun:(((
1567
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Yleensähän suvut ovat sukupolvien ajan eläneet kituuttamalla, että joskus tulevaisuudessa joku lapsenlapsista saisi hankittua uuden 300-sarjan bmw:n :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


koeajaja kirjoitti:

Kävin tänään koeajamassa uuden 325:n
Ei tuosta voi auto enää paremmaksi tulla!

Harmi vaan kun olen syntynyt persaukisten sukuun:(((

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu